KATE MIDDLETON annetas oma juuksed vähihaigetele lastele

Mõni aeg tagasi mainis juuksur Joey Wheeler hertsoginna Kate Middletonile, et viimane peaks juuksurisse minema ning sel hetkel sündis ka idee annetada juuksed vähihaigetele lastele. Kate ütles välismeediale antud intervjuus, et ta on alati soovinud vähihaigeid lapsi kuidagi aidata ning mõte oma juuste ära andmisest tundus igati mõistlik.

Mõni aeg tagasi mainis juuksur Joey Wheeler hertsoginna Kate Middletonile, et viimane peaks juuksurisse minema ning sel hetkel sündis ka idee annetada juuksed vähihaigetele lastele. Kate ütles välismeediale antud intervjuus, et ta on alati soovinud vähihaigeid lapsi kuidagi aidata ning mõte oma juuste äraandmisest tundus igati mõistlik.

Hertsoginna ihujuuksur Joey lõikas maha 18 sentimeetrit kiharaid ning need saadeti fondile Väike Printsess, kus tehakse parukaid vähihaigetele lastele, kes on ravi tõttu oma juustest ilma jäänud.

Juuksed läksid Kensingtoni paleest teele aga anonüümsena, mis tähendab, et tegelikult ei saa mitte keegi teada, millises parukas just hertsoginna juukseid kasutatakse.