KATE MIDDLETONE püsib sale tänu sellele populaarsele toidule?

KATE MIDDLETONE püsib sale tänu sellele populaarsele toidule?

Prints Williami abikaasa Kate Middletone näeb alati laitmatu välja ning tema imeline füüsiline vorm teeb kadedaks miljonid naised. Varasemalt on meedias palju kirjutatud sellest, et Kate armastab üle kõige tervislikke smuutisid, mis koosnevad superfoodidest, kuid tahke toidu osas on naise üheks suureks lemmikuks hoopis miskit muud.

Prints Williami abikaasa Kate Middletone näeb alati laitmatu välja ning tema imeline füüsiline vorm teeb kadedaks miljonid naised. Varasemalt on meedias palju kirjutatud sellest, et Kate armastab üle kõige tervislikke smuutisid, mis koosnevad superfoodidest, kuid tahke toidu osas on naise üheks suureks lemmikuks hoopis miskit muud.

Nimelt paljastas prints William hiljuti, et Kate armastab väga sushit süüa ja ta pole ainus – ka prints ise hindab kvaliteetsest toorainest valmistatud sushit kõrgelt.

Londonis asuva Jaapani kultuurikeskuse avamisel rääkis prints William, et nad on mõlemad hertsoginna Catherine’iga suured aasia toidu gurmaanid. Külastuse käigus nautis prints ka kokk Akira Shimizu poolt kokku seatud eriliselt hõrku sushi karpi. 

Sushi näol on tegemist küll üsnagi süsivesikuterikka toiduga, ent kahtlemata on see siiski tervislik valik ja nagu näha, siis on sushi söömine hertsoginna Catherine figuurile üksnes positiivselt mõjunud.

Allikas: metro