Kate Middletoni dieet aitab tervislikult kaalust alla võtta?!

Mai alguses teist korda emaks saanud hertsoginna Kate Middleton tahab võimalikult kiiresti ja samas ka tervislikult rasedusega kaasnenud lisakilodest vabaneda ning allika sõnul on tal see ka õnnestunud. Nimelt tarbib Kate väga palju värskelt pressitud mahlasid ja smuutisid ning Inglismaa press on talle selle järgi lausa hüüdnime pannud: "The Smoothie Queen" ehk siis "Smuutide kuninganna".

Mai alguses teist korda emaks saanud hertsoginna Kate Middleton tahab võimalikult kiiresti ja samas ka tervislikult rasedusega kaasnenud lisakilodest vabaneda ning allika sõnul on tal see ka õnnestunud. Nimelt tarbib Kate väga palju värskelt pressitud mahlasid ja smuutisid ning Inglismaa press on talle selle järgi lausa hüüdnime pannud: “The Smoothie Queen” ehk siis “Smuutide kuninganna”.

Hertsoginna õde Pippa saadab iga kolme päeva tagant talle uue portsu värskeid mahlasid, et ta ei peaks beebiga tegelemise kõrvalt neid ise valmistama. Tavaliselt on Kate ise köögis toimetamas, ent praegu ta lihtsalt ei jõua. 

Mahlad ja smuutid, mida Kate tarbib, koosnevad enamjaolt toorestest köögiviljadest ja puuviljadest ning marjadest. Sellest tulenevalt on ka naise jume alati nii särav ja kaunis. Ja kindel on see, et lisaks smuutidele tarbib Kate ka tahkemat toitu, sest smuutidest ei saa organism vajalikke valkusid kätte.

Kriitikat hertsoginna suhtes üles näidata ei tasu, sest tegelikult on see iga ema enda otsustada, kas ja kuidas ta rasedusega kaasnenud kilodest vabaneb. Peaasi, et laps saaks kõik vajalikud toitained kätte ja nii ema kui ka beebi tervis oleks korras.

Allikas: magazine.foxnews.com