Kati Toots ei välista järgmist last!

37 kommentaari
Kati Toots ei välista järgmist last!

Emarolliga on Kati Toots kohanenud hästi. „Mulle meeldib Karolinaga tegeleda ja miski pole nauditavam kui emaroll. Arvan, et kõik emad nõustuvad siin minuga,” räägib kaunitar Buduaarile.

Emarolliga on Kati Toots kohanenud hästi. „Mulle meeldib Karolinaga tegeleda ja miski pole nauditavam kui emaroll. Arvan, et kõik emad nõustuvad selles minuga,” räägib kaunitar Buduaarile.

Mõned kuud tagasi emaks saanud Kati Toots lausa õhkab õnnest. Armastusest sündinud pisike tütreke Karolina on perre toonud palju rõõmu ja sära. Kati sõnul saab lapse isa Jaan pisikese hoidmisega ülihästi hakkama. „Jaan saab lapse hoidmisega väga hästi hakkama. Teeb mõnikord minulegi silmad ette,” räägib Kati.

Noore ema sõnul tulevad ka Jaani vanemad lapsed Karolina hoidmisega väga hästi toime. „Nad on oma pisikese õe üle väga uhked ja käivad tal päris tihti külas.”

Küsimuse peale, kas Katil ja Jaanil on veel mõni laps plaanis, vastab Kati rõõmsameelselt: „Hetkel soovib Karolina pesamuna olla. Seda teemat võib arutada mõne aasta pärast!”

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja