Kati Toots üllatab Buduaari turul omavalmistatud roogadega

Kati Toots üllatab Buduaari turul omavalmistatud roogadega

Tubli perenaisena ja taaskasutuse pooldajana tuntud Kati Toots on Buduaari turul igal aastal osalenud ja erandiks pole ka juba järgmisel nädalal, 15.–16. märtsil Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses toimuv turg. Lisaks enda ja lapse kasutatud asjadele toob sel korral Kati turule hoopis midagi uut – omavalmistatud koduseid kergeid sööke, mida külastajad mõistliku tasu eest osta saavad.   

Tubli perenaisena ja taaskasutuse pooldajana tuntud Kati Toots on Buduaari turul igal aastal osalenud ja erandiks pole ka juba järgmisel nädalal, 15.16. märtsil Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses toimuv turg. Lisaks enda ja lapse kasutatud asjadele toob sel korral Kati turule hoopis midagi uut  omavalmistatud koduseid kergeid sööke, mida külastajad mõistliku tasu eest osta saavad. 

Kati toob lisaks oma riietele müüki ka suures koguses lasteriideid. “Mul on väga palju riideid, mis tütrele on väikseks jäänud ja kuna tegu on tõesti korralike ning kvaliteetsete asjadega, siis kindlasti leiavad need endale uued ning õnnelikud omanikud,” räägib Kati Buduaarile. “Hinnad algavad ühest eurost. Mul ei ole plaanis kõrgeid hindu panna, eesmärk on ikka kaubast lahti saada,” ütleb Kati ja räägib lähemalt ka oma ostuplaanidest. “Kindlasti tahan turult oma tütrele vajalikke riideid soetada. Ma olen alati olnud suur taaskasutuse pooldaja, sest kui on võimalik soodsa hinnaga osta kvaliteetseid asju, siis miks mitte seda teha. Poodides on kõik riided nii ülehinnatud, et täielik rumalus oleks sealt osta,” ei ole Kati põhimõtteliselt nõus raha liigselt kallite asjade peale kulutama.

Lisaks plaanib kokkamist armastav kaunitar avada ka väikese kohvikunurga, kus saab maitsta Kati valmistatud kergemaid eineid. Kuigi menüü pole veel paigas, plaanib tubli perenaine valmistada nii soolasemat kui ka magusamat ampsu. 

Sel aastal võtab Kati turule kaasa ka oma tütre. “Kuna Buduaari Turul on esmakordselt avatud ka lastetuba, siis muidugi võtan tütre kaasa. Kavatseme Buduaari turul kaks väga lõbusat ema ja tütre päeva veeta,” rõõmustab Kati juba praegu eesootava nädalavahetuse üle.

Katiga koos on turule tulemas ka tema kunstnikust hea sõbranna Marika Krillo, kes elab Soomes ja toob turule müüki kauneid kunstiteoseid.

Buduaari Turg toimub 15.–16. märtsil Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses ning sissepääs maksab naistele €3.50 ja sisaldab värsket Buduaari ajakirja.

Vaata lisainfot Buduaari turu kohta ka siit.

Vaata allpool ka meie väikest pildigaleriid Katist.