Katie Holmesi raske aasta – elu peale lahutust

Katie Holmesi raske aasta – elu peale lahutust

On möödas juba aasta unelmate paari Katie Holmesi ja Tom Cruisi lahkuminekust. Kuidas on Katie elu kulgenud?

On möödas juba aasta unelmate paari Katie Holmesi ja Tom Cruisi lahkuminekust. Kuidas on Katie elu kulgenud?

Eelmise aasta juunis üllatus kogu meelelahutusmaailma, kui Katie Holmes teatas avalikkusele, et lahutab Tom Cruise`st. Paar abiellus suurejooneliselt 2006. aastal Itaalias ja Cruise on üks Hollywoodi paremini tasustatud näitlejaid, kirjutab Iltalehti.

Paaril on abielust ühine laps, 7-aastane tütar Suri.

Nüüd on lahutusest möödas aasta ja mõlemad osapooled on oma eluga edasi liikunud. Kuulujuttude järgi on aasta Katie`le aga väga raskelt möödunud.

Näitlemine jäi tagaplaanile

Töö poolest on aasta telesarjast ”Dawson’s Creek” kuulsaks saanud Katie`le raske olnud. Allikate sõnul on naisel olnud raskusi rollide saamisega.

”Ta on olnud raske tööd leida. Katie pole paljud näidelnud ja see ei ole olnud tingitud tema enda tahtest,” rääkis allikas.

Katie koges suurt tagasilööki, kui Broadway näidend ”Dead Accounts” tootmine jaanuaris lõpetati.

Suri hoiab käed tööd täis

Üks Katie`ga koos töödanud produtsent rääkis, et Katie pole veel uueks suhteks valmis. Näitlejatar tahab nüüd tütrega rohkem aega koos veeta.

Katie naabrid on avaldanud, et naine näeb tihtipeale väga väsinud välja.

”Tema näolt paistab, et tal on raske. Ja Suriga on väga palju tööd,” on naabrid avalikustanud.

Katie on pidanud mitmeid tööotsi Suri tõttu tagasi lükkama. Ta ei pääsenud kollektsiooni Holmes & Yang’s esitlusele ning lükkas tagasi rolli filmis ”Molly”.

Viimasel ajal on Katie`l siiski paremini läinud. Hetkel osaleb naine New Yorgis ”Mania Days” filmivõtetel. Teda on ka korduvalt kohtingule kutsutud, kuid naine on kõik kutsed tagasi lükanud, sest pole veel uueks suhteks valmis. 34-aastane staar keskendub pigem tööle ja tütrele. Lisaks eelpool toodud filmile osaleb Katie ka kahe teise filmi võtetel.

 

Buduaar.ee