Katie Price pani pisitütrele nime! KUIDAS MEELDIB?

Katie Price pani pisitütrele nime! KUIDAS MEELDIB?

36-aastane Briti glamuurimodell, reality staar, kolumnist ning mitme lapse ema Katie Price pani oma pisitütrele nimeks Bunny.

36-aastane Briti glamuurimodell, reality-staar, kolumnist ning mitme lapse ema Katie Price pani oma pisitütrele nimeks Bunny.

“Ta on pehme, armas, nunnu, unikaalne ja lõbus – sestap sai ta just selle nime,” kirjutab Katie Now ajakirja kolumnis. “Paljud arvavad, et mind peaks nende sõnadega kirjeldama, aga ta on kõike seda ning meenutab mulle jänkut.”

“Valisime Kieraniga Bunny ja Jetti nime koos, samamoodi nagu Peter Andrega panime koos lastele nimeks Junior ja Princess, Harvey sai oma nime aga minu vanaisa järgi,” kirjeldab viie lapse ema.

“Bunny on vanaaegne nimi. Ma tean, et paljud võivad selle üle naerda ning paljudele see meeldib – aga mul on tegelikult üks kõik, mida teised arvavad.”

Autor: Helena-Reet Ennet

Loe ka:
Peter Andre ja Katie Price’i tütar ei ole oma nimega rahul

Peter Andre ja Katie Price’i tütrele ei meeldi enam oma nimi – Princess! Katie Price’i eksmees ning kahe lapse isa Peter Andre rääkis, et tema tütar Princess Tiamii ei soovi enam, et teda Princess’iks kutsutakse.

Kirevad suhtedraamad on teinud Katie Price’ist rikka naise
Palju kajastust leidvad suhtedraamad on teinud seksikast Katie Price’ist rikka naise. Kolm korda abielus olnud endine glamuurimodell Katie Price, kes sünnitas eelmisel nädalal oma viienda lapse, peab juba nädalase beebi kõrvalt läbirääkimisi USA kirjastajatega, et avaldada endast teleekraanil täispikk autobiograafia.