Katie Price´i abikaasa oli armukesega kaitsmata vahekorras

Katie Price´i abikaasa oli armukesega kaitsmata vahekorras

Katie Price´i reeturist abikaasa oli oma armukesega 25 korda kaitsmata vahekorras. 

Katie Price´i reeturist abikaasa oli oma armukesega 25 korda kaitsmata vahekorras. 

Eksmodell Katie Price´i abikaasa Kieran Hayler ja naise parim sõbranna Jane Pountey seksisid 25 korda kaitsevahenditeta, vahendab The Sun. Vastavasisulise ülestunnistuse tegi Hayler ise.

Hayler ütles, et seitsmekuulise afääri jooksul muutus kaitsmata seks iseenesestmõistetavaks. “Ma sain, mida tahtsin, ja pakkusin sama vastu,” kommenteeris mees.

Mees pole detailide jagamisel üleüldsegi kitsi. “Ma istusin Jane´i auto kaasreisijakohale, tema ronis mulle peale ja nii me seksisime. Ma ei kasutanud kondoomi, sest see lisas vürtsi,” rääkis Hayler.

Mees pihtis, et Jane soovis temalt lapsi ja kinnitas, et on kõrvuni armunud. “Vastasin, et tahan ja tunnen sama, sest seni, kuni ütlesin talle, mida ta kuulda tahtis, sain seda, mida mina soovisin,” tunnistas Hayler.

Haruldased polnud ka korrad, kus paar seksis Katie kodus. “Katie oli kodust ära, Jane saatis mulle sõnumi ja küsis, kas me saaksime kusagil kohtuda. Pakkusin välja meie hobusetalli ja Jane´ile see sobis,” avameelitses mees.

Hayleri ja Pountey afäär sai alguse ajal, kui Katie oli äsja sünnitanud mehele tema esimese lapse. Hayler on tunnistanud, et Katie ei olnud petmist kuidagi ära teeninud.
“Ma suudlesin Jane´i meie Prantsuse villa köögis siis, kui Katie oli läinud lapsele tema ööpiima andma. Alguses tundus see veider, aga ma teadsin, et just tema on naine, kellelt saan kõik, mida tahan, ja vaid paari nädalaga oli meil kujunenud suurepärane seksuaalafäär,” rääkis mees.

Buduaar.ee