Katrin Karisma elus on uus armastus

10 kommentaari
Katrin Karisma elus on uus armastus

Lavadiiva Katrin Karisma silmad säravad taakord ja süda põksub kiiremini. Tuntud näitleja ja laulja on leidnud oma ellu armastuse, kellega koos ühist rada tallata ja üksteist toetada.

Lavadiiva Katrin Karisma silmad säravad taakord ja süda põksub kiiremini. Tuntud näitleja ja laulja on leidnud oma ellu armastuse, kellega koos ühist rada tallata ja teineteist toetada.

„Päris nii, et armumine esimesest pilgust, meil vast polnud, aga üldiselt leidsime ühise keele üsna kiiresti,” räägib Enno Õunapuu – aastaid Kanadas restorani pidanud mees, kes Katrin Karisma silmadesse taas sära toonud ja südame kiiremini põksuma pannud, kirjutab Õhtuleht.

„Tundub, et ka mitte päris verinoored võivad leida inimese, kes on hea ja armas – küll see loodus kõik paika paneb,” rääkis Katrini kallim Enno.

Kuigi paar oli kohtunud varemgi, tõi saatus nad kokku möödunud kevadel Tallinnas Mustamäe kultuurikeskuses üritustesarjas „Põnevate kohtumiste klubi”, kus Enno sai ülesande Katrinit intervjueerida. “Nii kohtusimegi Mustamäel üle tüki aja ja kuidagi hakkas asi tasapisi susisema,” selgitas ta.

Õunapuu ja Karisma pole suhet soovinud eksponeerida, sest kumbki neist pole sellist tüüpi, et kipuks kuskil eputama.

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja