Katrin Siska uhiuus look – blondist on saanud brünett!

Vanilla Ninja muusik Katrin Siska, kes nüüd töötab Lindakivi Kultuurikeskuse direktorina, on teinud läbi  soengumuutuse. Ligi 13 aastat heledapäine olnud Katrini otsus totaalne muutus läbi viia küpses juba mõnda aega. Tulemus on meeliülendav! Buduaar uuris, kuidas ta end brünetina tunneb ning kuidas ta oma juukseid ja nahka hooldab.

Katrin Siska tunnistab, et uue soenguga ei tunne mõned inimesed teda ära. "Nalja sai nii töö juures, vanade tuttavate kui ka ülikoolis kursusekaaslaste arvelt. Mulle ja lähikondlastele meeldib uudne brüneti-look väga, vahelduseks igati mõnus!"räägib Katrin. Soengut valides juhindub Siska reeglina oma sisetundest ja aeg-ajalt meeldib talle vastanduda - realiseerida midagi hoopis muud kui see, mis parasjagu moes. Radikaalsed muutused on tema rida. Loomulik juuksevärv on Katrinil hoopis grafiidikarva juus, mis on talvel tume ja suvel hele.

 

Vanilla Ninja muusik Katrin Siska, kes nüüd töötab Lindakivi Kultuurikeskuse direktorina, on teinud läbi soengumuutuse. Ligi kolmteist aastat heledapäine olnud Katrini otsus totaalne muutus läbi viia küpses juba mõnda aega. Tulemus on meeliülendav! Buduaar uuris, kuidas ta end brünetina tunneb ning kuidas ta oma juukseid ja nahka hooldab.

Katrin Siska tunnistab, et uue soenguga ei tunne mõned inimesed teda ära. “Nalja sai nii töö juures, vanade tuttavate kui ka ülikoolis kursusekaaslaste arvelt. Mulle ja lähikondlastele meeldib uudne brüneti-look väga, vahelduseks igati mõnus!”räägib Katrin. Soengut valides juhindub Siska reeglina oma sisetundest ja aeg-ajalt meeldib talle vastanduda – realiseerida midagi hoopis muud kui see, mis parasjagu moes. Radikaalsed muutused on tema rida. Loomulik juuksevärv on Katrinil hoopis grafiidikarva juus, mis on talvel tume ja suvel hele.

Katrin hoiab oma uut soengut värskena Davines´i profisarjaga, mis on sama vana kui Katrin ise (26-aastane). Davinesi sari meeldib talle seepärast, et pärast värvimist jäi juustesse silmnähtav pehmus ja kohevus. Katrin lisab: “Värv on hästi loomulik ning särav. Ma olin ausaltöelda üllatunud, et on olemas värv, mis nii efektiivselt juukseid toidab ja kiharatele vunki juurde annab! Vahvad pastelsetes toonides Davinesi shampoon Nounou ja palsam Momo ühes maskiga on vast parimad hooldusvahendid läbi aegade, mis ei tee juukseid raskeks ja pühivad kiiresti minema viimsegi väsimuskübeme. Lihtsates ja tagasihoidlikes läbipaistvates pakendites paksu tekstuuriga vahendid mõjuvad nagu guaššvärvid vanasti lasteaias – kuidagi nostalgiliselt, tehes meele rõõmsaks nagu väikesel lapsel.” Siskale meeldib Davinesi sari ka seepärast, et see on naturaalne ja looduslik. Veelgi enam – Davines hoolitseb tootmises tekkiva CO2 kompenseerimise eest, istutades igal aastal enam kui 100 000 m2 metsa nii Lõuna-Ameerikas kui ka Itaalias.

Katrin Siskal on nõu anda ka taltsutamatutele päikesefännidele, kellel ta soovitab külastada “mylook.ee” kodulehte. Teadagi, et solaarium kiirendab vananemisprotsessi ja võib tekitada nahavähki. Seepärast soovitab Katrin kõigil pruuni jume fännajatel julgesti proovida omal nahal järele St. Tropezi isepruunistav vaht. Instruktsioone järgides saab ihu suurema vaeva ja ajakuluta suhteliselt soodsa hinnaga kaunilt ning ühtlaselt kuldpruuniks. Katrin ütleb:”Arvan, et stiilne ja hoolitsetud välimus on iga inimese hinnaline visiitkaart. Esimesest vaatepildist loeb nii mõndagi inimese kohta välja, ilma et ta sõnagi iitsataks. Ja eks see räägib ka ennekõike inimese armastusest ja austusest iseenda vastu, sest selle taga on suur töö – tervislik toitumine, regulaarne trennitegemine, positiivne ellusuhtumine ja maitsekas stiilitunnetus, mis kõik nõuab aega ning pühendumist.”

Buduaar.ee