Katrin Väli leidis eluarmastuse?

35 kommentaari
Katrin Väli leidis eluarmastuse?

Juba mõnda aega on aeroobikatreener Katrin Väli ringi liikunud kena ja toreda härrasmehega nimega Andre. Kui Buduaar.ee asja uurima hakkas saime teada, et tegemist on meesteajakirja Playboy tegevjuhi Andre Lindvestiga.

Juba mõnda aega on aeroobikatreener Katrin Väli ringi liikunud kena ja toreda härrasmehega nimega Andre. Kui Buduaar.ee asja uurima hakkas, saime teada, et tegemist on meesteajakirja Playboy tegevjuhi Andre Lindvestiga.

„Tunnen Andret juba ammu, kuid tihedamalt suhtlema hakkasime seoses Playboy peo “Playmate 2009″ valimistega, mis toimub juba sel reedel klubis Parlament,” räägib Katrin Väli.

Kaunitari sõnul on neil Andrega palju ühiseid huvisid ja hobisid. “Kui ajakirja Playboy teema välja jätta, mis on tema töö, siis näiteks sport on meie mõlema suur armastus,” tõdeb kaunitar.

Et ümber lükata kõik arvamused ja ka lootused, et järgmisel Playboy esikaanel poseerib Katrin Väli, siis naise sõnul tema endast alasti pilte teha ei laseks ja see teema pole neil Andrega isegi kunagi jutuks tulnud.

Küsimuse peale, kas tegemist on Katrini uue eluarmastusega, jääb naine napisõnaliseks: „Ma ei eita, et oleme siiani väga hästi läbi saanud.”

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja

Sarnased artiklid