Katrin Väli:”Ma ei võtnud koera eputamise pärast!”

39 kommentaari
Katrin Väli:”Ma ei võtnud koera eputamise pärast!”

Aeroobikatreener ja Haremi tantsugrupi eestvedaja Katrin Välil on olnud juba pikemat aega kodus väike lemmikloom nimega Baci. Buduaar küsis, miks ta just sellise koerakese valis ning kuidas ta temaga hakkama saab. Katrin räägib, et Baci on Yorkshire terjeri tõugu ning nime sai ta perenaise lemmikkommide järgi, mis on pärit Itaaliast. Eesti keeles tähendab Baci “musi”.”Kuna minu vanematel on Rakveres juba suur koer olemas – Itaalia Corso tõugu – siis arvasin, et Tallinnasse ma endale teist suurt koera ei võta, põhiliselt ikka sellepärast, et pisike koer sobib paremini korterisse elama.   

Aeroobikatreener ja Haremi tantsugrupi eestvedaja Katrin Välil on olnud juba pikemat aega kodus väike lemmikloom nimega Baci. Buduaar küsis, miks ta just sellise koerakese valis ning kuidas ta temaga hakkama saab.

Katrin räägib, et Baci on Yorkshire terjeri tõugu ning nime sai ta perenaise lemmikkommide järgi, mis on pärit Itaaliast. Eesti keeles tähendab Baci “musi”. “Kuna minu vanematel on Rakveres juba suur koer olemas – Itaalia Corso tõugu – siis arvasin, et Tallinnasse ma endale teist suurt koera ei võta, põhiliselt ikka sellepärast, et pisike koer sobib paremini korterisse elama. Yorkie kasuks otsustasin sellepärast, et need koerad on hästi sõbralikud ja energilised. Baci teeb ka kõige halvema tuju sekundiga heaks,” räägib Katrin.

Baci kannab ainult talvel sooja kasukat ja mõnikord vihmaga ka kilejopet ja seda ainult sellepärast, et tal külm poleks ja märjaks ei saaks. Katrin seletab:”Muul ajal ma teda ei riieta. Ma ei võtnud koera eputamise pärast, vaid ikka heaks sõbraks.” Lisaks seltskonnale toob Baci Katrini ellu ka tihtipeale nalja. Nimelt tema lemmikmänguasjad on tühjad plastpudelid ja kui ta ühe sellise kätte saab, siis see action, mis toimub, on kõik kõhud kõverasse naerma ajanud.

Kui küsida, kas Katrini ja Baci iseloomud ka mingitmoodi sarnased on, vastab Kati:”Minu tuttavad on küll öelnud, et me Baciga kaks sarnast energiapommi. Ma arvan, et kui peremees ise on rahulik, siis võtab ta endale ka rahuliku koera, see tingibki paljuski selle, et koer on oma peremehega sarnane.” Bacil on ka päris mitu koersõpra, näiteks Katrini kodulinna Rakvere koer Selma, kellega nad lõpmatuseni võivad koos möllata. Baci lemmikpruudid on aga Marii ja Marko Asmeri kaks armast Yorkshire terjerit.

 

 

Buduaar.ee