Katrin Väli: mul pole aega end ehtida

Katrin Väli: mul pole aega end ehtida

Kaunis ja stiiline aeroobikatreener Katrin Väli tunnistab Buduaarile, et ta ei ole kuigi suur ehetefänn, tema lemmikkaunistus on käekell ning tal on raske leida aega enda ehtimiseks. Küll aga imetleb Katrin teisi, kes oskavad hästi ehteid välja kanda- üks selline mees on Katrini jaoks Arne Niit.

Kaunis ja stiiline aeroobikatreener Katrin Väli tunnistab Buduaarile, et ta ei ole kuigi suur ehetefänn, tema lemmikkaunistus on käekell ning tal on raske leida aega enda ehtimiseks. Küll aga imetleb Katrin teisi, kes oskavad hästi ehteid välja kanda – üks selline mees on Katrini jaoks Arne Niit.

„Ma ei ole kunagi suur ehetekandja olnud, paljuski minu sportliku eluviisi tõttu. Ühesõnaga – ehted on minu jaoks kõige tavalisemad asjad, kui tuleb tahtmine, siis kannan. Kuna minu nahk lihtsalt ei kannata võltsehteid, siis sellepärast saan kanda ainult kulda,“ räägib Katrin. Igapäevaselt kannab kaunis brünett ainult kella ja pisikesi kõrvarõngaid. „Vahel ka oma üht lemmikut – ingliripatsiga kaelakeed – see inglike on mul pisike talisman.“ Ehk on just käekell Katrini lemmikaksessuaar, sest naine tunnistab, et kell on tal alati käe peal. „Kell on minu jaoks pigem aksessuaar,“ ütleb Katrin, ning lisab, et kellasid on tal päris mitu, kuna tüdineb ruttu ühest kellast ära.

 Katrin ütleb, et imetleb alati naisi, kes oskavad hästi maitsekalt sobitada ka väga erineva väärtusega ehteid oma riietusega. „Mina armastan aga sportlikumat vabaajastiili rõivaid kanda, mille juurde ei sobigi end liiast ehtida – ausalt öeldes pole mul selleks isegi aega,“ naerab ta.

Ehitud mehi kommenteerides jääb Katrin tagasihoidlikuks. „Eks see ole iga inimese enda asi, mida ja kui palju ta kannab. Küll aga on Katrinile silma jäänud üks eesti mees, kes alati väga lahedaid aksessuaare kannab. See on Katriniga samas spordiklubis treeniv moekunstnik Arne Niit. „ Arnel on alati väga lahedad ja stiilsed ehted ning ta kannab neid väga hästi välja.“

Buduaar Shopping