Katy Perry kallima Russell Brand`i jalg süttis põlema! VIDEO!

Katy Perry kallima Russell Brand`i jalg süttis põlema! VIDEO!

Katy Perry kallim, briti koomik Russell Brand pani enda eilsel esinemisel jala põlema, kirjutab briti uudisteportaal Chortle ! Mees astus lavale, süües banaani, viisakalt tänades kõiki, kes tema etendust olid vaatama tulnud. Show käigus küsis mees ühelt külastajalt viisakalt salvrätti, mille pärast laval olevasse küünlasse viskas. Arvatavasti ei osanud ta aga arvata, et salvrätt nii kiiresti süttib!

Katy Perry kallim, briti koomik Russell Brand, pani enda eilsel esinemisel jala põlema, kirjutab briti uudisteportaal Chortle! Mees astus lavale, süües banaani, viisakalt tänades kõiki, kes tema etendust olid vaatama tulnud. Show käigus küsis mees ühelt külastajalt viisakalt salvrätti, mille pärast laval olevasse küünlasse viskas. Arvatavasti ei osanud ta aga arvata, et salvrätt nii kiiresti süttib!

Ta viskas selle maha, üritades seda jalaga kustutada, mille tõttu süttis põlema ka tema enda jalg! Õnneks show meeskond reageeris kiirelt ning jooksis põlevat Russelli jalga veega kustutama.

Pärast väikest intsidenti tunnistas ta, et on terve oma elu enne tegutsenud ja alles siis mõelnud tagajärgedele! Näiteks, kui ta oli 22aastane, läks ta pilves peaga Kuubale, sest sel hetkel tundus see jube hea mõte olevat. Sama asi juhtus tema sõnul ka eile, kui ta arvas, et salvräti põlemapanek oleks jube hea mõte, seda muidugi seniks, kuni avastas, et ta enda jalg põleb.

Videot vaata SIIT!

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja