Kaua oodatud kaunike: Ansambel Bedwetters sai plaadiga maha!

21 kommentaar
Kaua oodatud kaunike: Ansambel Bedwetters sai plaadiga maha!

1. novembril 2007 Münchenis MTV Uue Euroopa Heli auhinna võitnud ansambel Bedwetters astub täpselt 18 kuud pärast toda mälestusväärset sündmust Tallinna šefima rockiklubi Tapper lavale, esitlemaks oma debüütalbumit “Meet the f#cking Bedwetters”.

1. novembril 2007 Münchenis MTV Uue Euroopa Heli auhinna võitnud ansambel Bedwetters astub täpselt 18 kuud pärast toda mälestusväärset sündmust Tallinna šefima rockiklubi Tapper lavale esitlemaks oma debüütalbumit “Meet the f#cking Bedwetters”.

„Võib öelda, et mu eluunistus on täitunud,” hõiskab ansambli Bedwetters solist Joosep Järvesaar. Noored rokkarid on tõsiselt õnnelikud ja peavad esikplaadi valmimist üheks suurimaks saavutuseks enda elus.

„Ma loodan siiralt, et see plaat  meeldib Eesti rahvale, sest kodupublik on ikkagi omarahvas, kelle keskel me elame ja kelle austus on meile tähtis. Samas loodan ka, et see plaat avab meie jaoks mõne ukse, mis viib meid lähemale Skandinaavia muusikaturule,” lisab kitarrist Mihkel Mõttus.

Rootsi plaadileibeli TMC/ I Can Hear Music alt ilmunud kauamängiv “Meet the f#cking Bedwetters” pandi purki Rootsis vahemikus detsember 2008 – jaanuar 2009.

“Meet the f#cking Bedwetters” sisaldab kuraditosinat lugu, mis kirjutatud peamiselt 2008. aasta suvel bändi Rotermanni kvartalis asuvas prooviruumis, nende seas ka avasingel “Long.Some.Distance”, mis kõlas esmaettekandes Raadio 2 saates “Pleier Extra”. Singli video, mis filmiti möödunud nädalal Stockholmis Spring stuudios tunnustatud muusikavideote meistri Jonas Akerlundi monteerija Henrik Hansoni poolt, jõuab MTV eetrisse Eestis, Lätis ja Leedus juba mai alguses.

Meie küsimuse peale, kuidas näevad poisid end 10 aasta pärast, vastab Joosep lõbusalt: „Kui kõik hästi läheb, siis meil on kõigil habemed ja tätoveeringud ja me oleme sama elurõõmsad nagu tänagi!”

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja