Kaunid ja petetud – nende staaride mehed on üle aisa löönud

Kaunid ja petetud – nende staaride mehed on üle aisa löönud

Kes on kord petma loodud, ei suuda ennast tagasi hoida isegi siis, kui ta on suhtes ilusa ja eduka naisega.

Kes on kord petma loodud, ei suuda ennast tagasi hoida isegi siis, kui ta on suhtes ilusa ja eduka naisega.

Veebileht RadarOnline koostas nimekirja kuulsatest naisstaaridest, kelle mehed on neid ilma süümepiinadeta petnud.

Dita Von Teese võib küll mõne mehe märg unenägu olla, kuid ilmselt unistas tema endine kallim Peter Sarsgaard kellestki teisest. Von Teese tunnistas 2005. aastal, et Sarsgaard pettis teda supermodell Shalom Harlowiga.

Halle Berry ei suutnud Eric Benetit vaid endale hoida. Pärast abielulahutust tunnistas mees, et oli nende abielu jooksul seksuaalvahekorras ka teiste naistega.

Halle Berryl on mitmeid saatusekaaslaseid. Üks neist on näitleja Elizabeth Hurley. Hurley ja tema kallima Hugh Granti kooselu lõppes suure riiuga, kui Grant jäi 1998. aastal prostituudiga vahele.

Näitleja Reese Witherspooni ja Ryan Phillippe‘i suhet peeti puhtaimast puhtaimaks, kuni Philippe’il tekkis afäär kaasnäitleja Abbie Cornishiga

Näitleja Sienna Miller näitas ust Jude Law`ile, kui sai teada, et mees on teda lapsehoidjaga petnud.

Uma Thurmani abielu Ethan Hawke`ga lõppes peatselt pärast seda, kui meedia kirjutas Hawke suhtest 22-aastase naisega, keda too oli kohanud filmivõtetel.

Laura Dern jäi näppe imema, kui tema kallim, näitleja Billy Bob Thornton, katkestas nende suhte ja tõttas Angelina Jolie embusesse.

Jolie’l õnnestus lõpetada ka teine suhe. Brad Pitti ja Jennifer Anistoni suhe jooksis karile, kui Pitt osales Jolie’ga samas filmis. Pitt ja Jolie peaksid peagi abieluranda sõudma. Paaril on kuus last.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid