Kaunis modell taltsutas blondiinide lemmiku Vallo Arumäe

29 kommentaari
Kaunis modell taltsutas blondiinide lemmiku Vallo Arumäe

Pikaajaliselt ühe tuntud Eesti blondiini elukaaslaseks olnud  ja viimastel aastatel erinevaid kauneid blondiine saatnud edukas ärimees Vallo Arumäe liigub juba paar kuud ringi uue imekauni saatjaga. Vallo uueks kaaslaseks on edukas modell Marilin Kaareste. Sõprade väitel on tegu tõsise suhtega.

Pikaajaliselt ühe tuntud Eesti blondiini elukaaslaseks olnud  ja viimastel aastatel erinevaid kauneid blondiine saatnud edukas ärimees Vallo Arumäe liigub juba paar kuud ringi uue imekauni saatjannaga. Vallo uueks kaaslaseks on edukas modell Marilin Kaareste. Sõprade väitel on tegu tõsise suhtega.

E.M.A. agentuuri modell Marilin on ka Buduaari üks lemmikmodelle, kaunistades nii 2009. aasta Buduaari Almanahhi esikaant, olles värske Buduaari kevadajakirja moeseeria modelliks, kui ka osaledes modellina laupäeval aset leidnud Buduaari Elite Fashion Nightil. Uus kena paarike jäi Buduaari kaamerate ette viimasel moeüritusel. Vallo ja Marilin nautisid koos moeõhtut ja lahkusid teineteisest vaid ajaks, mil Marilinil oli vaja laval modellitööd teha. Paarikese sõbrad kinnitavad, et Vallo ja Marilin on juba mõnda aega koos ning sobivad omavahel väga hästi.