Kaunis taipoksitreener Helen Raid: trenn tagab hea enesetunde ja särava jume!

Kaunis taipoksitreener Helen Raid: trenn tagab hea enesetunde ja särava jume!

Helen Raid on 33aastane kahe poisi ema, kelle suureks kireks ja armastuseks on tai poks. Viimased neli aastat on noor naine Eestis korraldanud taipoksivõitlusi  “Fight Night” üritustesarja raames. Võitlused toimuvad kaks korda aastas Kalevi Spordihallis, kus astuvad üles Eesti parimad taipoksijad. Lisaks annab Helen taipoksitrenne ka naistele. Praegu keskendub ta Martin Saare ja Lauri Pedaja treenimisele, keda peagi Kanal 2 eetrisse jõudvas teleshows “Ringikuningas” näha saame. Buduaarile räägib Helen aga hoopis sellest, milliseid kreeme, kehahooldusvahendeid ja meigitooteid ta igapäevaselt kasutada armastab.

Helen Raid on 33aastane kahe poisi ema, kelle suureks kireks ja armas-tuseks on tai poks. Viimased neli aastat on noor naine Eestis korral-danud taipoksivõitlusi  “Fight Night” üritustesarja raames. Võitlused toimu-vad kaks korda aastas Kalevi Spordihallis, kus astuvad üles Eesti parimad taipoksijad. Lisaks annab Helen taipoksitrenne ka naistele. Praegu keskendub ta Martin Saare ja Lauri Pedaja treenimisele, keda peagi Kanal 2 eetrisse jõudvas teleshows “Ringikuningas” näha saame. Buduaarile räägib Helen aga hoopis sellest, milliseid kreeme, kehahooldusvahendeid ja meigitooteid ta igapäevaselt kasutada armastab.

Millist näokreemi kasutad, kas sul on talvel, suvel erinevad kreemid? 

Olen pidama jäänud täiesti tavaliste, pigem odavamate näokreemide juurde, tähtis on see, et kreem piisavalt niisutaks. Kui 30aastaseks sain, otsustasin osta eraldi päeva- ja öökreemi, kahjuks need minu nahaga kokku ei sobinud. Ainus, mis mulle sellest kogemusest meelde jäi, oli see, kui ma ühel hommikul kell kaheksa peolt koju jõudes meiki maha võtsin ja seejärel mõtlema hakkasin, et huvitav küll, kas ma peaksin nüüd siis päeva- või öökreemi näole määrima?

Millist kehakreemi eelistad? 

Mulle meeldivad kehaõlid, avastasin hiljuti väga meeldiva lõhnaga Yves Rocheri kehaõli, varem kasutasin Taimaalt kaasaostetud kookoseõlisid.

Ilu-uni, ilunipid, millised on sinu lemmiktooted läbi aegade? 

Unega on minul selles mõttes vastupidi, et kui olen kolm tundi maganud, ei saa keegi aru ja kiidavad, et küll sa näed täna hea välja. Pigem on mul oht üle magada, see jätab välimusele alati jäljed, siis aitab vaid külm vesi. Erilisi ilunippe mul pole, küll aga pean oluliseks nahka puhtana hoida, nägu puhastan tihti, meiki kasutan minimaalselt. Kuna trennid toimuvad meil paljajalu, siis on väga oluline õhtuti jalgu vaseliiniga määrida ja ööseks sokid jalga panna. Kõige parem ilunipp on muidugi – tehke trenni! Ükski toode ei suuda anda näole seda sära ja jumet, mis tuleb peale trenni. Dušigeel, mis väga meeldib, on Amalfi SPA šokolaadi oma. Ainus toode, ilma milleta ma ei saa, on MAXIM rulldeodorant. Seda kasutades saan julgelt kanda liibuvate varrukatega särke, ei mingeid piinlikke laike ja saab südamerahus terve päeva ringi joosta ning oma tööasju ajada.

Kuidas juukseid hooldad? Kui tihti käid juuksuris? Kas kasutad juuksemaske? Milliseid?

Hea, kui jõuan kord aastas juuksurisse otsi lõikama (pigem olen see, kes punase foori taga roolis istudes ise neid lõikab). Vahel, kui tuju tuleb, lähen poodi, ostan juuksevärvi ja värvin kodus ise. Olen katsetanud väga erinevaid juuksemaske. Kord, kui ühe hirmkalli palsami ostsin, juhtus nii, et esimesed kolm korda peale pesu olid juuksed enneolematult pehmed ja läikivad, kuid siis mingist hetkest alates läks juuste olukord järjest hullemaks. Pärast seda hakkasin taas kasutama täiesti tavapäraseid tooteid, väga hea on näiteks Garnier Fructise juuksemask. Samuti kasutan Taimaalt kaasaostetud juukseõlisid. Miks ma harva juuksurisse satun? Sest väga harva suudab keegi saavutada minu juuste värvimisega just selle õige tooni, millega mina rahule jään. Käisin nüüd hiljuti esimest korda Kati Vaikre juures ja jäin tõesti rahule. 

Karin Karu

Vaata allpool ka pildigaleriid!