Kaunitar Charlene Rennit käib iga 10 päeva tagant juuksehoolduses!

Abu Dhabis resideeruva alati kauni Charlene Renniti jaoks on välimuse eest hoolitsemine alati oluline olnud. Aegade jooksul on naisel välja kujunenud ka kindlad ilurituaalid, lemmikud juukse-, näo- ja kehahooldusvahendid, mis alati kodus olemas peavad olema. Buduaar uuriski Charlene´ilt, kuidas ja milliste toodetega naine oma välimuse eest hoolitseb, kuidas ta peale pikka ning väsitavat tööpäeva lõõgastub ja kui sageli ilusalonge külastab.

Abu Dhabis resideeruva alati kauni Charlene Renniti jaoks on välimuse eest hoolitsemine alati oluline olnud. Aegade jooksul on naisel välja kujunenud ka kindlad ilurituaalid, lemmikud juukse-, näo- ja kehahooldus-vahendid, mis alati kodus olemas peavad olema. Buduaar uuriski Charlene´ilt, kuidas ja milliste toodetega naine oma välimuse eest hoolitseb, kuidas ta peale pikka ning väsitavat tööpäeva lõõgastub ja kui sageli ilusalonge külastab.

“Nädala sees on mul tööpäevad ikka nii pikad, et kui ükskord koju jõuan, vajun otse voodisse. Nädalavahetustel see-eest üritan ka iseenda jaoks rohkem aega leida ja puhata – telefon välja, arvutist eemale, naudin rahu ja vaikust, loen raamatuid või tegelen mediteerimisega -, see toimib absoluutselt alati,” tunnistab Charlene, et ega nädala sees peale öise une muu lõõgastumisviisi jaoks aega lihtsalt ei leidu. “Võimalusel veedan nädalavahetuse ka sõpradega lihtsalt rannas mõnuledes ja sporti tehes, istuv tööstiil jätab ju liikumisest vajaka,” lisab kaunitar. “Ja kindlasti ei tasu unustada regulaarset massaaži ning muidugi need üksikud hetked, mil saad nautida täielikku vaikust, tegevusetust, teadmist, et pole vaja kusagile kiirustada,” tunnistab Charlene, et selliseid hetki võiks kindlasti rohkem olla. 

“Kuid isegi kiiretel aegadel ei saa kindlasti unustada oma välimust, minu lemmikuteks juuksehooldusvahenditeks on juba aastaid Kerastade tooted – Masquintense ning Bain Nutri Thermique šampoon ja palsam, eriti siinse kuuma päikese käes on juustehooldus väga oluline, lausa üle päeva teen niisutavaid juuksemaske ja vähemalt korra 10 päeva jooksul käin salongis hoolduses, et oma blondi juust kaitsta. Õnneks kasvavad mul juuksed isegi siinsetes kliimatingimustes hästi. Juuste viimistlusvahendina armastan aga väga kasutada Label M Shine Mist toodet, see lõhnab imehästi ning lisab just parajas koguses kergust ja kohevust,” jagab Charlene lahkelt aastatega kogutud teadmisi juuksehooldusvahendite osas. 

“Näonaha osas on muidugi kõige olulisem igal õhtul meik maha võtta, kõige elustavam, värskendavam ja käepärasem nipp on roosivesi, millega nii hommikuti kui õhtuti nahka toniseerin,” ütleb kaunitar. “Kui silmaalused on väsinud, kuid samas vaja kiirelt värske look saavutada, siis on täiesti asendamatuteks vahenditeks Guerlaini Substantific Serum ja Guerlaini Super Aqua Eye Patches või Dior Hydraction Visible Defence,” ei pea Charlene väsinud silmaaluste pärast kunagi muret tundma. “Õhtul, kui magama lähen, ei pane ma näkku ühtegi kreemi, sest päevasel ajal on siin elades pidev päikesekaitsega päevakreemi kasutamine vältimatu ning nahk tahab vahepeal kreemidest puhata ka. Päevakreemina kasutan aga Guerlaini Issima Substantific Nourishing Day Moisture toodet, väga super,” lisab Charlene.

 

Karin Karu