Keit Triisa räägib enda stiilimuutustest. FOTOD!

Keit Triisa on noor lauljatar, kes sai tuntuks saatest „Eesti otsib Superstaari" juba paar aastat tagasi. Aja möödudes on muutunud nii tema elu kui ka stiil. Mäletavasti oli neiu saate ajal vägagi teistlaadi soengu ja juuksetooniga. Buduaar uuris, millest on tingitud neiu kardinaalsed muutused ning mida ta arvab, kas naiselikumad on pikad või lühikesed juuksed?

Keit Triisa on noor lauljatar, kes sai tuntuks saatest „Eesti otsib Superstaari” juba paar aastat tagasi. Aja möödudes on muutunud nii tema elu kui ka stiil. Mäletavasti oli neiu saate ajal vägagi teistlaadi soengu ja juuksetooniga. Buduaar uuris, millest on tingitud neiu kardinaalsed muutused ning mida ta arvab, kas naiselikumad on pikad või lühikesed juuksed?

„Eesti otsib Superstaari“ saate ajal oli Keit alles 16aastane ning enda sõnul palju enam avatud ka igasugustele muutustele. Talle meeldisid erinevad värvid, seda nii riietuses kui ka muusikas. Mis seisab aga tema praeguse stiilimuutuse taga? „Arvan, et selle põhjustas eelkõige minu mõttemaailm. Saade ja kõik sellega kaasnev on mind väga kasvatanud. Olen muutunud sügavamaks, ju see on alateadlikult ka minu välimust mõjutanud,“ selgitab neiu.

Keit, kel nooremas eas olid pikad juuksed, on nüüdseks suhteliselt lühikese soenguga, vahepeal aga ka  lausa poisipeaga olnud. Küsinud, kas tema meelest on pikad juuksed naiselikumad, saame vastuseks – jah!. „Pikad juuksed on tõesti naiselikumad, kuigi tean ka naisi, kes paistavad poisipeaga palju seksikamad ja küpsemad,“ räägib Keit. Samuti tunnistab ta, et hindab inimesi, kes julgevad katsetada erinevaid soenguid. 

Kevade tulekuga noor lauljatar kardinaalseid muutusi ette võtta ei plaani, küll aga leiab, et riidekappi võiks soetada heledamaid ning värskemaid toone. „Üldiselt armastan kanda tumedat ja olen tegelikult riietuse mõttes päris igav. Siiski arvan, et kevad on õige aeg erinevaid kontraste kasutada,“ räägib Keit Buduaarile.

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja