Kelly Osbourne ja Kate Hopkins peavad Twitteris sõnasõda

Kelly Osbourne ja Kate Hopkins peavad Twitteris sõnasõda

Kelly Osbourne ja Katie Hopkins on Twitteris lootusetult tülli pööranud. 

Kelly Osbourne ja Katie Hopkins on Twitteris lootusetult tülli pööranud. 

“Fashion Police´i” juht Kelly Osbourne ja tõsielustaar Katie Hopkins sõimavad teineteist Twitteris. Hopkins avaldas arvamust, et Kelly lõikab kasu oma vanemate kuulsusest ega ole ise millegagi silma paistnud. Kelly vastas sellele mahlaka sõnavõtuga, öeldes muuhulgas, et Katie on tähtsusestu loll.

Kelly, kes vist alles nüüd taipas, et Katie ta ema iluoperatsioonide kulul juba mullu detsembris oma kolumnis ajakirjale Best nalja viskas, saatis eksstaari poole teele sellise  mõtteavalduse: “Sa oled silmakirjalik ja tühine inimene, kes on tähelepanust sõltuvuses. Sa oled eikeegi! Ära enam kunagi mu emast räägi!”

“Nagu paljud teised staaride järeltulijad, on ka Kelly tuntud vaid tänu oma vanematele,” ütles Hopkins. 

Sellega ei saanud Kelly kuidagi leppida. “Arvan, et John Lennon on selle kohta hästi öelnud: “On üks asi, mida kuidagi ei varja: see, kui sa oled seesmiselt invaliid!” Mul on sinust kahju. Nii nagu sina ei saanud oma vanemaid valida, ei saanud seda ka mina. Samas ei leia ma sind Forbesi 30 kõige edukama inimese listist, kus mina ometi olemas olen. Raban end hulluks ja mind tunnustatakse selle eest. Ma tean, et üks daam ei peaks nii rääkima, kuid mind on õpetatud ütlema tõtt. Sa oled täielik tropp!” lajatas ta vastu. 

Katie vastas: “Pole probleemi, kullake, ütle, mida soovid. Keegi pole sind daamiks pidanud!”

“Sa võid oma kullakese endale tead küll kuhu pista! Karma saab su varem või hiljem kätte, sa oled lihtsalt haletsusväärne!” ei suutnud Kelly alla anda.

Kas pead staaride sellist avalikku arveteklaarimist õigeks?