Kendra Wilkinson lasi Hank Baskett’i tagasi ühisesse koju

Kendra Wilkinson lasi Hank Baskett’i tagasi ühisesse koju

Endine Playboy staar Kendra Wilkinson (29) sai šoki, kui talle räägiti, et tema abikaasa ja kahe lapse Hank’i (4) ja Alijah (4kuud) isa Hank Baskett (32) pettis teda. Kendra lasi abielusõrmuse WC potist alla ning viskas mehe pikema jututa ühisest Los Anglese kodust välja.

Endine Playboy staar Kendra Wilkinson (29) sai šoki, kui talle räägiti, et tema abikaasa ja kahe lapse Hank’i (4) ja Alijah’i (4kuud) isa Hank Baskett (32) pettis teda. Temperamentne Kendra lasi seepeale abielusõrmuse WC potist alla ning viskas mehe pikema jututa ühisest Los Anglese kodust välja.

Hank aga räägib, et see on täiesti absurdne lugu ning teda on asjata laimatud. Kendra sõbrad usuvad siiani, et Hank pettis teda ning ei usalda meest, ent Kendra on oma arvamust muutnud. “Peale seda, kui Kendra kuulis Hanki poolset juttu, ei usu ta enam, et Hank teda pettis.”


Hank, pisike Hank ja Kendra
Foto: Scanpix

Hank on täna tagasi nende ühises kodus. Kendra ema Patti Wilkinson näeb nüüd juhtunut aga positiivses valguses ning soovitab tütrel seda oma saate “Kendra On Top” huvides ära kasutada.

Autor: Helena-Reet Ennet