Kerli Kõiv loeb Ameerikas Buduaari veebi

17 kommentaari

Äsja USA-s eduka albumi „Love Is Dead“ välja andnud lauljanna Kerli Kõiv tunnistas möödunud nädalal  Raadio 2-s antud intervjuus Heidy Purgale, et on kursis Eesti elu ja siin toimuvaga ning külastab igapäevaselt ka Buduaari lehte. „Käin tegelikult üsna palju uurimas, mis Eestis toimub. Käin iga päev näiteks Delfis ja Buduaari lehel,“ tunnistab Kerli intervjuus.

Äsja USA-s eduka albumi „Love Is Dead“ välja andnud lauljanna Kerli Kõiv tunnistas möödunud nädalal Raadio 2-s antud intervjuus Heidy Purgale, et on kursis Eesti elu ja siin toimuvaga ning külastab igapäevaselt ka Buduaari lehte.

„Käin tegelikult üsna palju uurimas, mis Eestis toimub. Käin iga päev näiteks Delfis ja Buduaari lehel,“ tunnistab Kerli intervjuus.

Samuti räägib ta, et tahaks oma järgmisele rahvusvahelisele albumile laulda vana Eesti muusikat. „Olen avastanud, et mulle meeldib vanem Eesti muusika, näiteks rahvalaulud. Neis on mingi jõud ja vägi. Ma tahaks seda sämpeldada oma uuele albumile,“ avaldab ta oma mõtteid.

Kerli värske album "Love Is Dead" jõudis möödunud nädalal USA 200 enimmüüdud albumi hulka ning Kerli loo "Walking On Air" muusikavideo on juba praegu maailma muusikaveebide üks hitte.

Vaata Kerli "Walking On Air" lauluvideot SIIT.

/Toimetas: Merlyn Uusküla/