Kerli Kõivu fänn: olen teda jälginud 9 aastat!

20-aastane Kärt Lepik on olnud Kerli Kõivu tuline fänn juba viimased üheksa aastat ning juhib laulja ametlikku fännifoorumit. Noor fänn rääkis Buduaarile, et imetleb lauljatari eelkõige tema sihikindluse, julguse, siiruse ning oskuse eest olla nii muusik, ärinaine kui lihtsalt Kerli.

 

20-aastane Kärt Lepik on olnud Kerli Kõivu tuline fänn juba viimased üheksa aastat ning juhib laulja ametlikku fännifoorumit. Noor fänn rääkis Buduaarile, et imetleb lauljatari eelkõige tema sihikindluse, julguse, siiruse ning oskuse eest olla nii muusik, ärinaine kui lihtsalt Kerli.

Kärdi armastus Kerli ja tema muusika vastu sai alguse Fizz Superstaari konkursist. “See oli 2002. aastal Fizz Superstaari ajal, mil kogu aeg kuulsin mingist Kerlist. Nägin finaalsaadet ja millegipärast hakkas ta mulle esimesest silmapilgust meeldima. Järgmisel päeval, kui ta ajakirjade esikaantel oli, hakkasin neid koguma ja üritasin rohkem temast teada saada. 9 aastat hiljem teen ikka seda sama!” Peale saadet lõi Kärt Kerlile ka kodulehe, mida juhib siiani. “Peale Fizz Superstaari hakkasin talle kohe kodulehte tegema, et kõikidel huvilistel aidata Kerlil silma peal hoida ja tänu sellele olime tihedalt kontaktis. Mul on ka vedanud ning olen temaga kohtunud vabal ajal ja saanud paar sõna rääkida. Hetkel juhin tema ametlikku fännifoorumit www.tableoflove.net ning selletõttu vahetan nii Kerli kui ka tema managemendiga pea üle päeva meile,” rõõmustab Kärt.

Kerli juures meeldib Kärdile enim laulja sihikindlus ning oskus pea kõike, mis karjääriredelil vaja on, ise teha. “Mulle meeldib, et Kerli teab, mida ta teeb. Ta on väga sihikindel ja ka mõnes mõttes karm, aga siiras, sest kui midagi pole nii, nagu ta seda ette ei kujutanud, siis tuleb otsast peale alustada. Mulle meeldib, kuidas ta teeb oma riided, ehted ja üleüldse kõik ise. Ma pole kunagi sellist artisti kohanud, kes kaks päeva enne kontserti kleebib kristallikesi oma esinemiskostüümi külge. See, ma arvan ongi tema trump teiste lauljate ees – ta kirjutab, laulab, produtseerib ja siis teeb veel kostüümid ka. Ta on ärinaine lavatagustel, muusik laval ja lihtsalt Kerli vabal ajal ning siis, kui ta oma fännidega suhtleb.” 

Lisaks talendile on Kärt seisukohal, et Kerli karjääris on kindlasti suur osa ka temal ja teistel Kerli fännidel. “Tippu viib sihikindlus, ideed ja palju-palju tööd. Aga ma arvan ka, et fännid on hästi tähtsad, sest just nemad saavad promoda igal pool maailmas, kuhu management võib-olla ei küündiks.” Kerli viimane video on fännidele tõeliseks maiuspalaks ja Kärdi arvates siiani parim. “Selles videos on hästi palju spetsiifilisi detaile, mis fännidele suurt rõõmu pakkusid. Arvan, et see video on parim, mis ta siiamaani teinud on, ja just tänu sellele meeldib mulle nüüd laul 100 korda rohkem. Minu arust see video näitab, kuidas Kerlil ikka jagub huvitavaid, teistsuguseid ideid ja kuidas ta ei karda katsetada,” arutleb ta.

Tene Sommer