Kersti Toots unistas lapsena heaks pereemaks saamisest

 “Nooruses oli minu elueesmärk oma pere loomine,” ütleb pesubutiigi omanik Kersti Toots Buduaarile. Nüüdseks on naine selle saavutanud ning lisaks tegutseb ta edukalt ka ärimaailmas.

“Nooruses oli minu elueesmärk oma pere loomine,” tunnistab pesubutiigi omanik Kersti Toots Buduaarile. Nüüdseks on naine selle saavutanud ning lisaks tegutseb ta edukalt ka ärimaailmas.

Kui teised lapsed unistasid lauljaks või baleriiniks saamisest, siis Kersti unistas, et saaks suurena olla vitaalne ja aktiivne pereema. Sellega on ta ka hakkama saanud. Alati säraval Tootsil on kolm last, kes on talle alati toeks ning nendega saab ta rääkida kõigest.

Kerli sündis Tootside perre kohe pärast Kersti keskkooli lõpetamist. Neli aastat hiljem sündis perre poeg Erhard ning kõige viimasena nägi ilmavalgust Rihard.

Nüüd, kui lapsed on juba suured, kasutab Kersti oma vaba aega reisimiseks. “Selle suve kehvemate ilmade eest olen sõitnud kuhugi soojale maale. Kui ilmad on suvised olnud, siis olen avastanud uusi ilusaid Eestimaa paiku.” Üldjoontes on ta suvega rahule jäänud.

/Marko Tubli/