Kerstin Koort: Homoabielude poolt ja solaariumi vastu!

Kerstin Koort: Homoabielude poolt ja solaariumi vastu!

Rubriik „Vastu või poolt”. Sel korral jagab buduaariga oma arvamust Kerstin Koort, kes on endine Rocki tantsutüdruk ja praegu töötab neiu Clubi Atlantise tegevjuhina.  

Rubriik „Vastu või poolt”. Sel korral jagab buduaariga oma arvamust Kerstin Koort, kes on endine Rocki tantsutüdruk ja praegu töötab Clubi Atlantise tegevjuhina.

Suitsetamine: Vastu. Tervist kahjustav tegevus.

Silikoonrinnad: Poolt. Kui on võimalus enda juures midagi muuta, mis ei meeldi, siis miks mitte kasutada plastilist kirurgiat, et ennast enda kehas paremini tunda.

Euroopa liit: Poolt. Meile kasulik, kuna on poliitilise ja majandusalase koostöö partner.

Homoabielud: Poolt. Inimene ei saa valida, keda ta armastab ja kellega soovitakse oma elu jagada. Kuna Eesti on väikeriik ja kõik, mis on teistsugune, on tabu. Praegune ühiskond aktsepteerib ainult traditsioonilist abielu mehe ja naise vahel, vaadatakse viltu, kui mees ja mees ( naine ja naine) soovivad nn “kapist välja tulla”. Minu arvates võiksid inimesed abielluda soost hoolimata, ilma et keegi neile seda keelaks. Eks see kõik tuleb mingil ajal, kui ühiskond areneb ja inimesed selles ühiskonnas lepivad teistsugusega.

Surmanuhtlus: Poolt. Kindlate raskusastmega kuriteoliikide ning riigireetmise korral oleks surmanuhtlus õige. Võib-olla hoiab see teadlikkus karmidest karistustest kuritegu sooritamast.Tihti tuleb uudistest jälle lugeda, et alles mõrva eest kinni istunud kurjategija, kes sai vabaduses olla vaid mõned kuud, tappis järgmise inimese. Praegu näeb tapmise eest karistusseadustik ette kuue kuni 15 aastase vangistuse ja mõrva eest kaheksa kuni kahekümneaastase või eluaegse vangistuse. Kas see on tõesti piisav karistus inimese elu eest? Kindlasti mitte.  

Rasvane toit: Vastu. Olen tervislikke eluviiside järgija, aga vahel luban endale ka rasvasemat toitu. Ühesõnaga – kõike võib süüa, aga väikestes kogustes ja mõistlikult.

Solaarium: Vastu. Solaariumis käin üliharva. Pigem on probleem noortega, kes ennast väga pruuniks päevitavad ja mingil hetkel näeb 16aastane tüdruk välja nagu 26aastane naine. 

 

Annett Grossfeldt