Kes neist võidab laupäeval Martini Summer Model 2010 tiitli? Lisandunud finalist!

Kes neist võidab laupäeval Martini Summer Model 2010 tiitli? Lisandunud finalist!

Juba eeloleval laupäeval, 7.augustil, astuvad Pärnu ööklubis Sugar võistlustulle kümme Buduaaris toimunud Martini Summer Model finalisti, kellest viis on edasi saanud lugejate häältega ning viis on valitud zürii poolt. Kui tahad oma lemmikule pöialt hoidma tulla ja temal publiku lemmiku tiitlit võita aidata, siis ole 7. augusti õhtul ööklubis Sugar. Pidu algab terrassil kell 19:00 ja ööklubis kell 23:00. Lisainfot peo kohta leiad SIIT.

Juba eeloleval laupäeval, 7. augustil, astuvad Pärnu ööklubis Sugar võistlustulle kümme Buduaaris toimunud Martini Summer Model finalisti, kellest viis on edasi saanud lugejate häältega ning viis on valitud zürii poolt. Kui tahad oma lemmikule pöialt hoidma tulla ja temal publiku lemmiku tiitlit võita aidata, siis ole 7. augusti õhtul ööklubis Sugar. Pidu algab terrassil kell 19:00 ja ööklubis kell 23:00. Lisainfot peo kohta leiad SIIT.

Kuna finalist Vasilisa meile endast märku ei andnud siis avanes uuele kenale tüdrukule Janetile võimalus osaleda lõppvõistlusel Martini Summer Model 2010 tiitlile.

Kõikide finalistidega saad lähemalt tutvust teha siin: