Kes on 10 FIZZ Suvetüdruku finalisti?

36 kommentaari

Täna selgusid kümme õnnelikku FIZZ Suvetüdruku finalisti, kes astuvad üles järgmise nädala laupäeval, 26 juulil ööklubis Bravo FIZZ Suvetüdruku finaalis ja osalevad päeval Buduaar Shoppingu sügisajakirja Fornarina moeseeria pildistamisel. FIZZ-i Suvetüdruku tiitliga kaasneb A. Le Coq-i poolt välja pandud jahireis sõpradega merel. Kas võitsid need, kel rohkem sõpru hääli andmas, või need, kel oli pisut rohkem õnne. Nii paljude kauniste neidude seast sai seekord välja valitud 10 finalisti.

Täna selgusid kümme õnnelikku FIZZ Suvetüdruku finalisti, kes astuvad üles järgmise nädala laupäeval, 26 juulil ööklubis Bravo FIZZ Suvetüdruku finaalis ja osalevad päeval Buduaar Shoppingu sügisajakirja Fornarina moeseeria pildistamisel. FIZZ-i Suvetüdruku tiitliga kaasneb A. Le Coq-i poolt välja pandud jahireis sõpradega merel.

Kas võitsid need, kel rohkem sõpru hääli andmas, või need, kel oli pisut rohkem õnne. Nii paljude kauniste neidude seast sai seekord välja valitud 10 finalisti.

Viis Buduaari  lugejate poolt finaali valitud kandidaati on:
Carmel21
 elena100
-yenny-
onlyyou
veronjuska

Lisaks sellele valisid Buduaar ja FIZZ viis oma lemmikut:
krisbin
kize
abonnine
pirtely
marra66

Kuid kes on meie laupäevases fotosessioonis kõige silmapaistvam? Ja kes särab õhtul moeshows? Tule kaasa elama FIZZ Suvetüdruku finaalüritus algab laupäeval Bravos kell  23.30.  Õhtut juhib Kristjan Kasearu, kes esitab ka Paradise Crew unplugged erikava. Lisaks näeb finaalvõistluse ühe osana suvetüdrukute seljas Fornarina suvist kollektsiooni. Stilistikat teeb Karolin Kuusik ning moeshow eest kannab hoolt Mari Ojasaar. Stiilised meigid ja soengud teeb modellidele Pärnu ilusalong Lux. Muusikat valib DJ Emerson, silmailu pakuvad Bravo tantsutüdrukud. Esimestele klubisse saabujatele tasuta FIZZ.  Kohtume Pärnus!


Finalistide pilte näed siin: