Kes on Aeroobika-kuninganna 2010?

Sel nädalavahetusel toimus rahvusvahelise messi ”Ilu Sõnum 2010” ja Fitness.ee Weekend´i raames 17. korda Aeroobikakuninganna võistlus. Selle aasta tiitli võitis Sandra Raju! Ka Buduaar valis kaunite osalejate seast välja oma lemmiku!

 

Sel nädalavahetusel toimus rahvusvahelise messi ”Ilu Sõnum 2010” ja Fitness.ee Weekend’i raames 17. korda Aeroobikakuninganna võistlus. Selle aasta tiitli võitis Sandra Raju! Ka Buduaar valis kaunite osalejate seast välja oma lemmiku!

Osalema olid oodatud kõik aeroobikahuvilised, kes soovisid oma oskusi proovile panna ja võrrelda oma võimeid teistega. Võistlus tiitlile toimus neljas voorus ning voorusid juhendasid rahvusvaheliselt tuntud treenerid üle Euroopa. Žürii koosseisu kuulus tuntud tegijaid nii spordi kui ka muust vallast – eelmise aasta Aeroobikakuninganna Elina Lõhmus, naisfitnessist Natalia Nazarenko-Kiivikas, Kultuuriministeeriumi Spordiosakonna juhataja Tõnu Seil, rõivadisainer Arne Niit, teleajakirjanik Tiina Park jt. Žürii hindas liikumiste sooritamise puhtust ja täpsust, koordinatsiooni ja rütmitunnet, esinemisoskust ja väljenduslikkust, aeroobset vastupidavust, treenitust ning väljanägemise esteetilisust ja atraktiivsust. Esikoha pälvis Sandra Raju, esimese printsessi tiitli saavutas Brit Pikkuus ning teiseks printsessiks tuli Tene Sommer.

Esikolmiku auhinnad panid välja sellised firmad nagu Puma, Expressions, Marc & Andre, ARTDECO, Grand Rose Spa, Sunpower, Alpro soja, TERE, Rocca al Mare, FatBurner, Status Club, Hamlet, Buduaar, Rannamõisa Aia- ja Lillesalong ning Stagecolor jumestussari. Lisaks esikolmikule anti välja ka eriauhinnad. Expressionsi lemmik oli Tene Sommer. Buduaari esindaja Triin Sommer valis kaunite võistlejate seast välja ka Buduaari lemmiku, kelleks osutus särtsakas Krista Majak. Auhinnaks sai neiu ajakirja Buduaar aastatellimuse, Nina Ricci parfüümi ning kaunid Guessi kõrvarõngad. 

Põnevat õhtupoolikut juhtisid Liina Randpere ning Ott Kiivikas ning võistlusvoorude vahel hoidsid meeleolu Eesti tublimad ilu- ja sportaeroobika võimlejad Olga Lilleberg, Greta Maltšenko ja Alana Tannil ning iluvõimlejad Vika Bogdanova ja Anna-Maria Davõdkina, Eesti esibreikarid ja showgrupp Harem. Haremi neiud kandsid esinedes ka messil müüdavaid uue maailmakuulsa juuksepikendustesarja American Dream Extensionsi hobusesabasid. 

Buduaar küsis ka Aeroobikakuninganna 2010 projekti juhi Katrin Väli käest, kuidas ta võrdleb osalejate taset eelmiste aastatega ning mis on tema soovitus järgmise aasta osavõtjatele. “Iga aastaga läheb võistlus aina konkurentsitihedamaks ning võistlejad on väga kenasti ettevalmistunud nii füüsilise vormi kui ka väljanägemise näol. Kuna aeroobika areneb väga kiirel sammul edasi, siis varasemate aastatega võrreldes olid võistlusvoorud juba päris keerukate sammukombinatsioonidega. Tulevastele võistlejatele siit näpunäiteid, et harjutada tuleb siiski kõiki erinevaid aeroobikastiile – funkyt, latiinot, afrodance’i, zumbat. Samuti bodypumpi, sest see tuleb kasuks just jõuelementide sooritamisel ning lisaks tuleb loomulikult käia erinevates stretching tundides, mis aitab kaasa painduvuselementide sooritamisel! Pean selle aasta ürituse suureks trumbiks seda, et võistlusvoore juhendasid rahvusvahelised treenerid – see tähendab, et kõik olid võrdses seisus ega teadnud, mis neid ees ootab!”

Buduaar.ee