KES ON INSTAGRAMI KÕIGE PAREMINI teenivamad mõjutajad?

KES ON INSTAGRAMI KÕIGE PAREMINI teenivamad mõjutajad?

Parimad Instagrami mõjutajad võivad ühe foto eest sisse kasseerida viiekohalise summa.

Üha enam on Instagrami profiilikirjelduses sõna inluencer ehk mõjutaja. Osa neist mõjutajatest alles soovib oma postituste eest raha teenida, kuid mõned juba suplevad rahas. 

Instagrami postitustele keskendunud väljaanne Hopperhq avaldas paar päeva tagasi nimekirja, kus oli välja toodud kõige paremini teenivad nimed Instagramis, mis ettevõtte enda sõnul põhinesid avalikul teabel ja ettevõttesisestel andmetel. Hopperhq’l on oma nimekiri kuulsustest, kes Instagramis kõige paremini teenivad.

Selena on staaride seas number üks

Kuulsuste nimekiri ei sisalda suuri üllatusi: number üks on lauljatar Selena Gomez, kellel on 122 miljonit jälgijat. Instagrami mõjutajate nimekiri on see-eest üsna huvitav selles mõttes, et ükski väljatoodud nimi pole Eestis veel kõigi poolt tuntud. Instagramil on aga nii palju võimu, seda eriti noore põlvkonna seas, et olukord võib üsna kiiresti muutuda. 

Siin on viis kõige paremini teenivamat mõjutajat Instagramis:

Huda Kattan

Huda Kattan kirjeldab ennast Intagramis meigikunstniku ja blogijana, kellest sai ärinaine. Kattanile kuulub Huda Beauty iluimpeerium. Ettevõtte kodulehel ütleb ta, et töötas alguses Dubais finantssektoris ja seejärel järgis oma kirge ja suundus Los Angelesse Joe Blasco meigikooli. Hopperhq pakub, et Huda Kattan teenib ühe oma postituse pealt 18 000 dollarit. 

Cameron Dallas

22-aastane Cameron Dallas on kõige paremini tuntud Youtube’i ja Vine’i videotest, kuid tegutseb nüüd ka modelli, näitleja ja lauljana. Dallasel on 20 miljonit jälgijat.

Jen Selter

Sporditibi Instagrami tutvustuses on vaid sõna Hi! ja link tema spordiäpi kodulehele. Enamiku Selteri Instagrami piltidel on fookuses tema treenitud tagumik, nii spordipükstes kui ka bikiinides.

Zoe Sugg

27-aastane Zoe Sugg sai tuntuks vlogger‘ina ja tal on Instagramis umbes 11 miljonit järgijat. Teda tuntakse nimega Zoella. Juba aastal 2014 teenis ta 64 000 eurot kuus.

Nash Grier

Ka Nash Grier on tuntuks saanud Vine’i videote kaudu. Pärast seda on Grier laienenud üldjoontes kõigile potentsiaalsetele avaliku elu sektoritele: tal on populaarsed kontod kõikides sotsiaalmeediakanalites, ta koolitab ettevõtteid online-turundusega ja tal on nii raamatu- kui ka modellileping.