Kes on uus kaunis naine Bruce Jenner’i kõrval?

Kes on uus kaunis naine Bruce Jenner’i kõrval?

Endine olümpiavõitja, äsja Kris Jennerit (58) lahutanud Bruce, liikus seltskonnas uue naisega. 64-aastane Bruce Jenner veetis Sir Elton Johni kontserdil Stamples Centeris aega tundmatu kauni naisega, kes meenutas välimuselt tema eksnaist. Paariga liitus ka Bruce vanem poeg Brandon (33) abielust Leahiga ning Leah ise, vahendab Daily Mirror.

Endine olümpiavõitja, äsja Kris Jennerit (58) lahutanud Bruce Jenner, liikus seltskonnas uue naisega. 64-aastane Bruce veetis Sir Elton Johni kontserdil Stamples Centeris aega tundmatu kauni naisega, kes meenutas välimuselt tema eksnaist. Paariga liitus ka Bruce vanem poeg Brandon (33) abielust Leahiga ning Leah ise, vahendab Daily Mirror.

Kes oli tundmatu naisterahvas Bruce seltskonnas on praegu teadmata.

Eluga soovib edasi minna ka Kris Jenner, kes hiljuti teatas: “Soovin kindlasti uuesti armuda, mulle meeldib armunud olla, ma arvan, et sellest tundest pole maailmas midagi paremat.”

Autor: Helena-Reet Ennet

Loe lisaks:
Kris Jenner otsib uut armastust
Reality “Keeping up with the Kardashian” staar ning manager Kris Jenner (58), kes eelmisel kuul lahutas oma 23 aastat kestnud abielu Bruce Jenneriga (64), otsib uut armastust.

Bruce Jenner aitab Lamar Odom’il Khloe Kardashiani tagasi võita?
Khloe Kardashiani kasuisa Bruce Jenner (64), kes äsja lahutas Kris Jennerist soovib päästa Khloe (30) ja Lamari (34) karile jooksnud abielu. Khloe Kardashian ning NBA staar Lamar Odom olid neli aastat abielus ent läksid lahku peale Lamari kokaiini-skandaali ning väidetavat kõrvalehüpet.