Kes valis Reese Witherspoonile Oscarite jagamiseks kleidi?

13 kommentaari
Kes valis Reese Witherspoonile Oscarite jagamiseks kleidi?

Pühapäevaõhtusel Oscarite jagamise tseremoonial figureerinud Reese Witherspoon paljastas, et tema kleiti aitas valida tütar Ava, vahenda The Daily Mail.  

Pühapäevaõhtusel Oscarite jagamise tseremoonial figureerinud Reese Witherspoon paljastas, et tema kleiti aitas valida tütar Ava, vahendas The Daily Mail.

Reese soovis filmilmaailma tähtsaima ürituse punasel vaibal kanda midagi suursugust ja hollywoodilikult glamuurset. Valik langes õlapaelteta, kuniglikult sinist tooni Louis Vuittoni kleidi kasuks. Selle valiku tegi näitlejanna tütar Ava, kes nähes kleiti ültes: “See on võitja!”

Reese’i 13aastane tütar Ava hiilgab oma hea stiilitunnetusega juba praegu. “Ta on 13aastane, seega ta teab kindlalt, mis on moes,” kiidab Reese tütre maitset. Peale kleidi aitas Ava emal valida ka sobivat soengut ja aksessuaare. “Ta aitas mul valida kogu komplekti: soengu, meigi, aksessuaarid.”

Ava ja tema venna Deaconi isa on näitlaja Ryan Philippe, Reese abikaasa esimesest abielust. Paar läks lahku juba seitse aastat tagasi.

Vaata näitlejanna lummavat kleiti siit.

 

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid