Kevin Federline teeb Britney elu üha kibedamaks

Pole palju vaja mõistust, et aru saada millal Britney Spearsi
elus on rasked ajad. Samal ajal kui Britney ilutseb kõige
ebaseksikamate staaride edetabeli esireas ning tema endine
"kullakaevur-abikaasa" Kevin Federline on nimetatud üheks
Ameerika enim mõjuvõimsaks alla 45-aastaseks inimeseks siis on just
need rasked ajad käes- rääkimata nende tülidest ühiste laste pärast
ning Britney kaaluprobleemidest, mis ilmselt kunagi lahendust ei leia..

Pole palju vaja mõistust, et aru saada millal Britney Spearsi elus on rasked ajad. Samal ajal kui Britney ilutseb kõige ebaseksikamate staaride edetabeli esireas ning tema endine "kullakaevur-abikaasa" Kevin Federline on nimetatud üheks Ameerika enim mõjuvõimsaks alla 45-aastaseks inimeseks siis on just need rasked ajad käes- rääkimata nende tülidest ühiste laste pärast ning Britney kaaluprobleemidest, mis ilmselt kunagi lahendust ei leia…

Britney ekskaasa Kevin Federline kaunistab ajakirja "Details" esikaant ning on platseerunud edetabelis koguni auväärsel 7. positsioonil. Intervjuus kelgib mees ka isarolli suurusest ja kohast oma elus suhteliselt segaste kommentaaridega nagu: "Olla isa…see on minu jaoks kõik. See näitab mulle kui väike ma tegelikult olen." jne.

Rääkides oma karjäärist pillab Hr. Federline aga sellise lause: "Mulle tegelikult meeldib esineda kellegi teisena kui halva "poisikese" või totaalse "eeslina" (olgu siis natuke pehmemalt tõlgitud, tegelikult kasutas ta sõna ass ehk siis otsetõlkes "perse"-toim.)

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/