Kevin Jonas: olin isadusest teisel arvamusel

Kevin Jonas: olin isadusest teisel arvamusel

Laulja Kevin Jonas (26) ja Danielle (27) said  veebruaris imekauni tütre Alena Rose vanemateks. Noormees tunnistab, et oli isadusest sootuks teisel arvamusel, ent on oma elustiili kohendanud ning naudib uut elu täiel rinnal.

Laulja Kevin Jonas (26) ja Danielle (27) said veebruaris imekauni tütre Alena Rose vanemateks. Noormees tunnistab, et oli isadusest sootuks teisel arvamusel, ent on oma elustiili kohendanud ning naudib uut elu täiel rinnal.

Kevin rääkis, et ei uskunud, et teda ümbritseb nii palju mähkmeid. “Ma poleks iial arvanud, et mind ümbritseb nõnda palju mähkmeid,” räägib mees naerdes. Samuti on olnud hetki, kui ta sooviks, et ei peaks kõike topelt mõtlema. “Aga see kõik on seda väärt, meil on imeline tütar,” lisab Kevin kiiresti.

Danielle naerab ning ütleb: “Ma hoiatasin teda ette. Tuleb suur elumuutus ja enam ei ole vabadust teha kõike siis, kui soovid. Aga see on hea muutus!”

Vaatamata ümberkorraldustele on nii Kevin kui Danielle üliõnnelikud. Kevin soovib kõiki oma teadmisi õpetada tütrele. “Kõige enam meeldib mulle isaduse juures see, et saan oma teadmisi tütrele jagada ja kujundada tema elu.”

Autor: Helena-Reet Ennet