Khloe Kardashian andis Lamar Odomile ultimaatumi

Khloe Kardashian andis Lamar Odomile ultimaatumi

31-aastane reality-staar Khloe Kardashian oli Lamar Odomiga neli aastat abielus. Nende teed läksid aga lahku peale korvpalluri väidetavat kõrvalehüpet ning pahuksis olekut narkootikumidega.

31-aastane reality-staar Khloe Kardashian oli Lamar Odomiga neli aastat abielus. Nende teed läksid aga lahku pärast korvpalluri väidetavat kõrvalehüpet ning pahuksis olekut narkootikumidega.

“Khloe armastab endiselt Lamari, aga ta pole isegi mitte lähedal tema tagasivõtmisele,” rääkis allikas veebilehele HollywoodLife. “Lamar peab tõestama, et ta on muutunud mees. Ta peab minema rehabilitatsioonikeskusesse, mida ta veel teinud pole. Kui Lamar ka Khloet armastab, siis on ta suuteline muutuma.”

“Khloe ütles, et enne kui pole näha, et Lamar on elus uue puhta lehekülje pööranud, ta isegi ei kaalu tema tagasivõtmist.”

Autor: Helena-Reet Ennet

Loe ka:
Bruce Jenner aitab Lamar Odom’il Khloe Kardashiani tagasi võita?
Khloe Kardashiani kasuisa Bruce Jenner (64), kes äsja lahutas Kris Jennerist soovib päästa Khloe (30) ja Lamari (34) karile jooksnud abielu. Khloe Kardashian ning NBA staar Lamar Odom olid neli aastat abielus ent läksid lahku peale Lamari kokaiini-skandaali ning väidetavat kõrvalehüpet.

Khloe Kardashian ja French Montana läksid lahku
Väidetavalt on Khloe Kardashian (30) ja French Montana (29) oma suhte “pausile pannud”. Kaheksa kuu eest käima hakanud “Keeping Up with the Kardashians” staar ja Montana lahkumineku põhjuseks peetakse räppari liigset sõltuvust Khloest.