KHLOE KARDASHIAN pani pisitütrele väga ootamatu nime

Tõsielustaar Khloe Kardashian (33) sai eelmise nädala neljapäeval, 12.aprillil esmakordselt emaks - pisibeebi nägi ilmavalgust Clevelandi äärelinnas asuvas haiglas. Täna, mil beebi sünnist on mõned päevad juba möödas, tegi Khloe avalikuks ka pisibeebi nime.

Tõsielustaar Khloe Kardashian (33) sai eelmise nädala neljapäeval, 12. aprillil esmakordselt emaks – pisibeebi nägi ilmavalgust Clevelandi äärelinnas asuvas haiglas. Täna, mil beebi sünnist on mõned päevad juba möödas, tegi Khloe avalikuks ka pisibeebi nime.

Nimelt teavitas Khloe sotsiaalmeedia vahendusel kogu maailma, et tema ja NBA korvpalluri Tristan Thompsoni pisitütar sai nimeks True.

Eesti keeles võiks seda tõlgendada kui “tõeline” ja “aus”.

Tegu on pigem harukordse nimega, mida kohtab harva, ent arvestades seda, milliseid lapsenimesid tema õed Kim, Kourtney ja Kylie on eelistanud, siis võis ka aimata, et tavalist nime Khloe oma tütrele ei vali.

Khloet toetasid sünnitusel tema õed Kourtney ja Kim, ema Kris ning Khloe parim sõbranna Malika. Kohal oli ka lapse isa Tristan Thompson, kes vaid paar päeva enne uue ilmakodaniku sündi petmisskandaali sattus.

Vaata postitust, kus Khloe oma tütre nimest teada annab, ka tema Instagrami kontolt siin