KHLOE KARDASHIAN: tundsin end paksuna

KHLOE KARDASHIAN: tundsin end paksuna

Khloe Kardashian (31) on oma õdedest Kourtney’st ja Kim’ist alati erinenud ja seda eelkõige välimuse osas. Ta on 177cm pikk, kuid Kim ja Kourtney on mõlemad alla 160cm ning seega tundub Khloe nende kõrval suuremana. Paar aastat tagasi kaalus Khloe ka 18kg rohkem ning hiljuti välismeediale antud intervjuus tunnistas ta, et tundis end teismeeas paksu ja inetuna.

Khloe Kardashian (31) on oma õdedest Kourtney’st ja Kim’ist alati erinenud ja seda eelkõige välimuse osas. Ta on 177 cm pikk, kuid Kim ja Kourtney on mõlemad alla 160 cm ning seega tundub Khloe nende kõrval suuremana. Paar aastat tagasi kaalus Khloe ka 18 kg rohkem ning hiljuti välismeediale antud intervjuus tunnistas ta, et tundis end teismeeas paksu ja inetuna.

Khloe tunnistas, et tal oli oma välimusega seoses palju komplekse, sest ta ei näinud välja nagu Kim või Kourtney ja kui tõsieluseriaalKeeping Up With the Kardashians” eetrisse jõudis, hakkas ta saama väga palju negatiivset vastukaja oma välimuse osas, mis muutis teda veelgi ebakindlamaks. Talle öeldi, et ta on paks ja peaks kaalust alla võtma, kuid õnneks ei hakanud ta end näljutama, vaid muutis oma eluviisi ja avastas enda jaoks spordi. Tänu spordile saavutas Khloe enesekindluse ja sisemise rahu, mille tulemusena on ta täna õnnelik ja armastab oma kurve. 

Khloe on viimase paari aasta jooksul 18 kg alla võtnud ning oma elus tasakaalu leidnud, tänu millele ei võrdle ta ennast enam Kim’i ja Kourtney’ga. Ta teab, mis tunne on olla teistsugune ja tõdeb, et kõik naised ei saagi olla ühesugused.

Khloe sõnul on tänapäeva ilustandardid ebarealistlikud ja ükski naine ei peaks end teistega võrdlema, vaid pigem tuleb õppida end oma kehas hästi tundma. 

Vaata pilte Khloe’st ja tema õdedest allpool olevast galeriist!