KHLOE KARDASHIANI DIEET: 20 kg kaalust alla ilma probleemideta

Kim Kardashiani noorem õde Khloe kaalus veel mõned aastad tagasi ligikaudu 20 kg rohkem kui täna ja oli sisemiselt õnnetu. Täna tunnistab naine, et toiduga on tal eluaeg olnud halb suhe - ta sõi emotsioonidest, mitte sellepärast, et kõht oli tühi ja tervislikust toitumisest ei teadnud ta samuti midagi.

Kim Kardashiani noorem õde Khloe kaalus veel mõned aastad tagasi ligikaudu 20 kg rohkem kui täna ja oli sisemiselt õnnetu. Täna tunnistab naine, et toiduga on tal eluaeg olnud halb suhe – ta sõi emotsioonidest, mitte sellepärast, et kõht oli tühi ja tervislikust toitumisest ei teadnud ta samuti midagi.

Täna näeb Khloe rabavalt kaunis välja ja tema figuur on toonuses. Õnnetu armuelu oli see, mis ühel hetkel Khloe jõusaali suunas ning alles peale seda hakkas naine reguleerima ka oma toitumist. 

Ajakirjale Health antud intervjuus tunnistab Khloe, et jõusaalist sai talle koht, kuhu ta sai oma murede eest põgeneda ning kaotatud kilod olid lisaboonuseks. Toitumise sai Khloe paika spetsialisti abiga ning muutused viidi sisse väikeste sammude haaval. “Kõigepealt jätsin ma menüüst välja suhkruga limonaadid, siis tegin kaks nädalat pausi piimatoodetest ja nende kahe nädalaga kaotasin viis kilogrammi oma kehakaalust. Nüüdseks ma enam piima ei joo, vaid tarbin mandlipiima, sest see sobib minu organismile paremini. Aga ma armastan väga juustu, millega tuleb piiri pidada – kohe, kui mul on vaja pisut kaalust alla võtta, siis jätan menüüst taas kõik piimatooted välja. See nipp toimib minu puhul väga hästi,” tõdeb ta.

Ka söömine ise on naisel üsnagi täpselt reguleeritud. “Süsivesikuid ma peale kella kolme päeval enam ei tarbi. Kim saab seda teha, aga mina mitte. Toitumisspetsialist ütles, et Kimi metabolism on nagu Ferraril ja minu oma Hondal,” naerab Khloe.

Kui oma kodus on söömist jälgida lihtne, siis külla minnes tekivad naisel tihtipeale taltsutamatud isud, kuid ka selles osas on ta leidnud endale lahenduse. “Ma ei keela endale midagi. Kui ma lähen külla ja näen toitu, mida ma väga tahan, siis luban seda endale, aga mõistlikus koguses. Endale toitu keelates muutuvad isud veelgi suuremaks ja me sööme üle. Kui ma aga võin kõike süüa ja keha teab seda, siis ei teki ka vajadust üle süüa,” ütleb ta.

Dr Goglia, kes on ühtlasi ka Khloe toitumisnõustaja, soovitused toitumise osas on lihtsad. Oluline on kodus valmis hoida just neid tooteid, mis figuurile haiget ei tee. “Värsked köögiviljad, puuviljad, munad, kanafilee, kala ja tuunikalakonservid – mitte õlis, vaid vees või omas mahlas.”

Rämpstoit Khloe menüüsse ei kuulu ja suhkur, nisujahu ning suurem osa piimatoodetest on samuti välja jäetud. 

Allikas: health