Kim Cattrall armastab alasti süüa teha

7 kommentaari

Sarjas “Seks ja linn” seksikat Samanthat kehastav ja noorte poiste päid hulluks ajav Kim Cattrall armastab ka päriselus siivutuid tegemisi, näiteks alasti kokkamist, vahendab DELFI väljaannet Iltalehti. 51-aastane Kim tunnistas Oprah show’s, et alasti kokkamine on väga lahe ja ka tema 28-aastane elukaaslane armastab seda. “Ainus halb asi on see, et pannil sulav kuum rasv pritsib ja ma olen seega päris palju põletada saanud,” tunnistab näitleja. Oma noorest peikast rääkides ütleb Kim vaid seda, et talle pole vanus kunagi probleemiks olnud. “Vanus pole üldse tähtis. Peaasi, et mehel oleksid autojuhiload, sest mina teda sõidutada ei soovi,” rääkis ta. /Buduaar.ee/

 Sarjas “Seks ja linn” seksikat Samanthat kehastav ja noorte poiste päid hulluks ajav Kim Cattrall armastab ka päriselus siivutuid tegemisi, näiteks alasti kokkamist, vahendab DELFI väljaannet Iltalehti.

51-aastane Kim tunnistas Oprah show’s, et alasti kokkamine on väga lahe ja ka tema 28-aastane elukaaslane armastab seda.

“Ainus halb asi on see, et pannil sulav kuum rasv pritsib ja ma olen seega päris palju põletada saanud,” tunnistab näitleja.

Oma noorest peikast rääkides ütleb Kim vaid seda, et talle pole vanus kunagi probleemiks olnud. “Vanus pole üldse tähtis. Peaasi, et mehel oleksid autojuhiload, sest mina teda sõidutada ei soovi,” rääkis ta.

/Buduaar.ee/