Kim Cattrall: “Armastus on nagu haigus!”

17 kommentaari
Kim Cattrall: “Armastus on nagu haigus!”

“Seksi ja linna” Samantha tegelaskujuna tuntuks saanud Kim Cattrall rääkis, et armastust võib võrrelda haigusega, vahendab showbizspy.com      

“Seksi ja linna” Samantha tegelaskujuna tuntuks saanud Kim Cattrall rääkis, et armastust võib võrrelda haigusega, vahendab showbizspy.com.

Kolm korda abielus olnud näitlejanna soovis, et kõik inimesed võiksid vähemalt kord elus tunda suurt armastust. “Kõik peaksid elus tundma tõelist, suurt, pöörast ja tingimusteta armastust. Armastust, kus pole piiranguid; armastust, mis paneb sind tundma, nagu oleksid haige!” rääkis Cattrall.

“Armastus on nagu narkootikum, mis on sinu kehas ja sinu südames. Kui sa oled selle mõju all, ei saa sa end kontrollida,” lisas naine.

55aastane särav näitlejanna elab ise praegu vallalise elu ning keskendub hoopis oma karjäärile. “Mul on maailma parim töö ja ma ei vahetaks seda mitte millegi vastu!”

Sarjast “Seks ja linn” tuntud meesteõgijat Samantha Jonesi kehastanud näitleja Kim tunnistas hiljuti, et tal pole oma tegelaskujuga ühiseid jooni. “Ma ei ole seksi alal küll eriline ekspert, kuid Samantha karakteri tõttu tundub, et just selline olen ma ka inimesena,” rääkis näitlejanna.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid