Kim ja Kanye keeldusid mesinädalate eest tasumast

7 kommentaari
Kim ja Kanye keeldusid mesinädalate eest tasumast

Kim Kardashian ja Kanye West keeldusid tasumast oma pulmareisiarvet.

Kim Kardashian ja Kanye West keeldusid tasumast oma pulmareisiarvet.

Kardashian ja West puhkasid oma glamuurse Itaalia pulmapeo järel Iirimaal ja elasid seal laia joonega, kuid keeldusid tasumast tekkinud 20 000 dollari suurust arvet, vahendab RadarOnline.

Arve tasumisest üritas paar vabaneda sel moel, et tegid kogu puhkusepaketti lihtsalt maha. Öömaja olevat olnud nende jaoks liiga suur, personal ebapädev, toidud halvad. Seda kõike hoolimata sellest, et hotell oli nende jaoks tohutut vaeva näinud ja tellinud kõike, mida noorpaar vähegi soovis. 

Kõik olid sellisest käitumisest šokeeritud. Nad esitasid enne kohalesaabumist pika nimekirja nõudmistest, nad tahtsid kindlaid toite, vahuveini, tuhandeid lilli, küünlaid ja nii edasi. Hotell ostis kõik, mida nad soovisid!” on üks allikas rabatud.

Noorpaar peatus hotellis mõne päeva, kuid kurtis siis, et miski ei vasta nende nõudmistele, ja kolis järgmisesse, öeldes, et kõik, mis nende ettetellimisele vastavalt ostetud sai, jääb välja maksmata, sest see pole nende mure.

Hotellile tähendab see kohutavat kahjumit, sest paljude asjadega pole neil midagi peale hakata. 

“See on hullumeelne! Tegu on meelelahutusmaailma ühe rikkaima paariga ja nad lihtsalt keelduvad maksmast selle eest, mis nende endi nõudmisel korraldatud on!” räägib allikas.

 

Buduaar.ee