KIM KARDASHIAN AVALDAS arvamust Khloe’i petmisskandaali kohta

KIM KARDASHIAN AVALDAS arvamust Khloe’i petmisskandaali kohta

Tõsielustaar Khloe Kardashian oli viimase vindi peal rase, kui avalikkuse ette ilmus info, et naise poiss-sõber Tristan Thompson on petnud teda vähemalt viie erineva naisega. Kim otsustas viimaks ometi suu avada ning kommenteeris kogu petmisskandaali lähemalt, vahendab E!News.

“Ma isegi ei tea, kuidas seda kõike kommenteerida. Ma arvan, et Khloe tormab pea ees suhetesse ning paneb oma südame mängu. Ma mõtlen selle all seda, et ta kolis rutakalt Clevelandi Thompsoni juurde ja enne seda oli ta väga keerulises suhtes Lamar Odomiga,” rääkis Kim Ellen DeGeneresi jutusaates. 

“On väga raske, kui armastad kedagi väga sügavalt ning su süda murtakse. Khloe vajab praegu aega lapsega olemiseks ning välja selgitamiseks, et mis on ta järgmine samm. Kõigest hoolimata on ta nii tugev. Antud olukord on nii kurb,” lisas Kim. 

Thompson jäi aprillikuus meediale vahele, kui suundus brüneti naisega hotellituppa. Nad veetsid seal mitu tundi ning seejärel läksid üheskoos privaatklubisse. Peale seda tuli ilmsiks, et sellel ajal, kui Khloe ootas paari esimest ühist last, pettis mees teda vähemalt viie erineva naisega. Kuulujuttude sõnul elas Khloe petmisskandaali väga rängalt üle ning sünnitas lapse enneaegselt.