Kim Kardashian ja Kanye West näitavad meediale oma võimsust

Kim Kardashian ja Kanye West näitavad meediale oma võimsust

Kim Kardashian West (33) ja Kanye West (36) püüavad igal sammul ise või läbi esindajate meediaga suheldes jätta endast võimsat ja võimukat muljet. Uudised nende hiigellaristamistest ilmuvad nagu seened pärast  vihma. Samuti soovivad nad meeleheitlikult teha oma 14-kuust last maailmakuulsaks ning on selleks ka esimesed sammud astunud.

Kim Kardashian West (33) ja Kanye West (36) püüavad igal sammul ise või läbi esindajate meediaga suheldes jätta endast võimsat ja võimukat muljet. Uudised nende hiigellaristamistest ilmuvad nagu seened pärast vihma. Samuti soovivad nad meeleheitlikult teha oma 14-kuust last maailmakuulsaks ning on selleks ka esimesed sammud astunud.

Möödunud nädalal saime teada, et nende juunis üheaastaseks saanud tütar North sai esimese modellilepingu ning et tema pilt avaldati Carine Roitfeldi moeajakirjas CR Fashion Book. Pisike North kandis fotodel Chaneli Camellia prossi ja kuulsat tepitud kotti.

Nüüd avaldasid vanemad, et nende tütrekese garderoob on väärt enam kui miljon dollarit. “Kim ja Kanye näevad Noris n-ö enda pikendust, see ei ole kellelegi üllatuseks, et nad soovivad, et ta oleks planeedi glamuurseim laps. Nad on tema hellitamisest sõltuvuses,” poetab allikas.


Kim Kardashian West ja tütar North West
Foto: Scanpix

“Noril on rohkem kui miljoni dollari väärtuses disainerrõivaid, enamik nendest ka spetsiaalselt talle valmistatud. Tal on tonnide kaupa Givenchyt, Guccit ja Louis Vuittoni. Tal on isegi Karl Lagerfeldi tehtud 20 000 dollariline väike kasukas,” lisab allikas praalides.

Kanye lasi Hermesel talle isegi mini-Birkini koti valmistada, sest Kim hakkas tütrele juba käekotikollektsiooni looma. Samuti ei puudu aasta ja kahe kuu vanuselt tüdrukul ehtekollektsioon.

Kõigest sellest Kanyele aga veel ei piisa. Mees on tütrest nõnda sissevõetud, et kutsub teda oma minimuusaks ning tahab isiklikult disainida talle terve riidekollektsiooni brändi.

 

Autor: Helena-Reet Ennet