Kim Kardashian on väga range ema

Kim Kardashian on väga range ema

Kim Kardashian on range ema.

Kim Kardashian on range ema.

33aastane tõsielustaar armastab kasvatada oma aastast tütart Northi range rutiini järgi, vahendab FemaleFirst. Näiteks ei lase ta lapsel kunagi oma abieluvoodis magada. Tema õde Kourtney seevastu lubab oma nelja-aastasel pojal Masonil ja 23kuusel tütrel Penelopel kas või terve öö enda juures põõnata.

“Ma olen üsna range ema. Ma olen lõbus ja mänguline, aga mis puudutab magamiskorraldust, siis selles ma järeleandmisi ei tee. Laps magab oma voodis,” ütleb Kim. “Kourtney lubab mõlemal oma lapsel enda juures magada, kui nad tahavad, ja nüüd on tal kolmas ka veel tulemas … Neil on vaja kas suuremat abieluvoodit või tuleb neil mingid reeglid paika panna,” kritiseerib Kim õe elukorraldust.

“Ma pole muidugi hullumeelselt range. Võib-olla nädalalõpuhommikutel võib North meie juures ka magada, aga… Ühesõnaga, jah, ma ei ole reeglites NII kinni,” õigustab Kim end samas.

Räppar Kanye Westiga abielus olev tõsielustaar kinnitab, et tahab kindlasti vähemasti veel üht last, sest on ise pärit suurest perest (Kimi vanematel on lapsi kokku kuus) ning tahab Northile vähemasti üht õde või venda. “Ma pole kindel, et tahan järgida oma ema eeskuju, aga vähemasti ühe lapse võiksime veel saada küll. Siis vaataks, kuidas edasi,” ütleb Kim.

 

Buduaar.ee