KIM KARDASHIAN TEGI üllatava paljastuse kolmanda lapse nime kohta

Tõsielustaar Kim Kardashian ja räppar Kanye West said pool aastat tagasi kolmanda lapse. Kardashian ei sünnitanud beebit ise, vaid tema terviseriskide tõttu tõi lapse ilmale surrogaatema, vahendab Ilta Sanomat. 

Tütreke sai endale nimeks Chicago räppari kodulinna järgi. Hiljuti tegi Kardashian lapse nime kohta aga ootamatu paljastuse. Nimelt avaldas ta, et tegelikult ei meeldi talle tütre nimi ning ta keeldub teda Chicagoks kutsumast. 

“Chicago on liiga pikk nimi ja see ei kõla hästi, seega kutsun tütart pelgalt Chiks. Kui ta suuremaks saab, võib ta ise otsustada, kas tahab olla Chicago või Chi,” sõnas Kardashian. “Ta on väike preili. Kui nägin teda esimest korda, ei teadnud ma, mis talle nimeks panna. See oli mu elu raskeim otsus, ma lihtsalt ei suutnud nime välja mõelda,” lisas ta. 

Seejärel pakkus Kanye, et tütrele võiks nimeks panna Chicago tema sünnilinna järgi. Kim tahtis aga ilmtingimata, et lapsele tuleks ka teine nimi ning lõpuks otsustas panna tütrele enda teise nimi, milleks on Noel. “Noel on lühike nimi, ma jumaldan seda. Kanye aga mitte. Seega Instagramis kutsun kolmandat last mitteametlikult Chi Noeliks, et kõik teaksid ka tema teist nime,” rääkis Kim. 

Paaril on varasemast ka kaks suuremat last: 5-aastane tütar North ja 3-aastane poeg Saint.