KIM KARDASHIANI EKSABIKAASA paljastas kogu tõe

KIM KARDASHIANI EKSABIKAASA paljastas kogu tõe

Kim Kardashiani esimene abikaasa Kris Humphries rääkis viimaks avameelselt kõigest sellest, mis abielulahtusega kaasnes. Kim ja Kris abiellusid 2011. aastal ning juba 72 päeva hiljem jooksis abielu karile. Krisi jaoks oli see ääretult raske aeg  ta tundis, et terve maailm vihkab teda ning teadis, et kõik on Kimi poolel.

Täna tõdeb mees, et ta oleks pidanud juba ette aimama, millesse ta ennast segab, kui Kimi suguse staariga abiellub. “Ma olin selles suhtes kindlasti väga naiivne, et ei uskunud, et see minu elu nii palju muudab. Aga üks asi, mis mind väga häirib, on see, et inimesed arvavad, et meie abielu oli reklaamitrikk –ei olnud. Kõik tunded olid 100% ehtsad,” ütleb Kris.

Kris ja Kim hakkasid käima 2010. aasta oktoobris ning juba seitse kuud hiljem tegi mees Kimile abieluettepaneku. Pulmad peeti augustikuus ja juba mõni aeg hiljem, oktoobris, teatas Kim, et ta pole enam kindel, kas ta tahab üldse selles abielus enam olla.

Kris tunnistab täna, et lahutus mõjus talle rängalt. “Pole lihtne olla niimoodi terve maailma poolt häbistatud. See oli kõik nii avalik ja väga piinlik.”

Mõnda aega pärast lahutust ei julgenud Kris isegi kodust välja minna, sest kartis inimeste kommentaare tänaval.

Allikas: Cosmopolitan

Sarnased artiklid