KIM KARDASHIANI ema paljastas šokeeriva saladuse

Tõsielustaari Kim Kardashiani ema Kris Jenner ei ole enam esimeses nooruses ning nüüd 62aastasena on naine otsustanud teha kõik, mis võimalik, et säilitada oma nooruslik välimus. Kris soovib välja näha sama kaunis kui tema 30ndates eluaastates tütred ning see tähendab mitmeid iluoperatsioone.

Tõsielustaari Kim Kardashiani ema Kris Jenner ei ole enam esimeses nooruses ning nüüd, 62aastasena, on naine otsustanud teha kõik, mis võimalik, et säilitada oma nooruslik välimus. Kris soovib välja näha sama kaunis kui tema 30ndates eluaastates tütred ning see tähendab mitmeid iluoperatsioone.

Mida aga paljud ei tea, on asjaolu, et Kris on 2018. aastaks seadnud endale üsnagi kummalise ja isegi ehmatava eesmärgi. Nimelt tahab naine enne suve saabumist läbida just nii palju kirurgilisi protseduure kui vaja, et saavutada võimalikult Kimi sarnane välimus. 

Allika väitel tähendab see, et Kris tahab iluoperatsioonide abil tõsta kõiki oma kehaosi, suurendada rindu, paigaldada tagumikuimplantaadid ning eemaldada oma kehalt kõik üleliigne rippuv nahk.

Seda, kuidas naise keha selle kõik üle elab, näitab vaid aeg, kuid loodetavasti peab tema tervis vastu. Teisalt on siiski üsnagi õõvastav mõelda, et 62aastane naine on otsustanud, et tema keha ja nägu peavad 35aastase omad olema.

Sarnasus tütar Kimiga on kõige suurem Kris Jenneri Instagrami kontol oleval fotol siin ja Kim Kardashiani Instagrami kontol oleval fotol siin