KIM KARDASHIANI lapse asendusema: see oli suur üllatus

Pikka aega hoiti kiivalt saladuses seda, kes on Kim Kardashiani ja Kanye Westi kolmanda lapse, pisitütre Chicago, surrogaatema, kuid nüüd on ka see avalikkuse ette tulnud. Tegu on 27aastase San Diegost pärit La'Reina Haynes nimelise noore naisega, kelle jaoks oli antud rasedus juba neljas. 


Pikka aega hoiti kiivalt saladuses seda, kes on Kim Kardashiani ja Kanye Westi kolmanda lapse, pisitütre Chicago surrogaatema, kuid nüüd on ka see avalikkuse ette tulnud. Tegu on 27aastase San Diegost pärit La’Reina Haynesi nimelise noore naisega, kelle jaoks oli antud rasedus juba neljas. 

La’Reina on abielus sõduriga ning tal on kaks poega. Asendusema on ta olnud ka korra varem, seda 2014. aastal ning ta töötab agentuuris, mille eesmärgiks on vahendada paaridele asendusema teenuseid. 

Kui Kim Kardashian agentuuri juhi Julia Alkire’i poole oma sooviga pöördus, soovitas viimane just La’Reinat, sest tema esimene asendusema roll laabus suurepäraselt.

Naine sai lapse kandmise eest 75 000 dollarit, kuigi tal oli võimalus ka rohkem raha küsida. La’Reina tõdeb, et alguses polnud tal õrna aimugi, et Kim ja Kanye tema abi soovivad ning see tuli talle suure üllatusena.

Pilte naisest näed siin