Kirjanik Mai Loog: Madonna tekitab õige peotuju

Tänaseks üle 10 aasta Bangkokis elanud filosoofiadoktor ja kirjanik Mai Loog (52) on alati olnud särav ning rõõmsameelne. Tegu on naisega, kes lihtsalt oskab elu nautida ning kindlasti oleks meil kõigil temalt palju õppida - eelkõige õige ellusuhtumise osas.  Buduaar tundis huvi selle vastu, kas Mail vahel ka nii-öelda halva tuju päevi on ja millist muusikat ta sellistel päevadel kuulata armastab - ehk siis, milline muusika teeb Mail tuju heaks.

Tänaseks üle 10 aasta Bangkokis elanud filosoofiadoktor ja kirjanik Mai Loog (52) on alati olnud särav ning rõõmsameelne. Tegu on naisega, kes lihtsalt oskab elu nautida ning kindlasti oleks meil kõigil temalt palju õppida – eelkõige õige ellusuhtumise osas.  Buduaar tundis huvi selle vastu, kas Mail vahel ka nii-öelda halva tuju päevi on ja millist muusikat ta sellistel päevadel kuulata armastab – ehk siis, milline muusika teeb Mail tuju heaks. 

Meil õnnestus Mai kätte saada hetkel, mil ta viibis roadtrip´il läbi metsiku Kambodzha. Sellegipoolest oli ta nõus meie küsimusele lahkesti vastama.

Mai tunnistab, et neid muusikastiile, mis tal tuju heaks teevad, on päris palju. “Äsja roadtrip´il olles kuulasime minu reisikaaslase autoraadios ülimõnusat house-muusikat, see on alati nii energiline ja positiivne. House mängib ka minu oma autoraadios ning lisaks veel magamistoa muusikakeskuses. Klassikalise house-muusika rütm ja elurõõmus energia äratavad väsimusest ning panevad vere kehas käima,” soovitab Mai kõigil, kes väsimuse all kannatavad, house-muusikat kuulata.  

Kui nimedest rääkida, siis lemmik DJsid on Mail ka päris mitu! “Kuulan hea meelega biite vanameister DJ Frankie Knucklesist DJ Tiëstoni välja ning DJde top 100 hulka mahub ka mahedamas meeleolus electro house,” kommenteerib Mai ja lisab veel paar oma lemmikut: “Madonna ja Britney Spearsi house rütmiga laulud on ka kindla peale minek – kohe tuleb peotuju,” tõdeb Mai, et nii Madonna kui ka Britney house stiilis laulude kuulamine garanteerib tantsutuju alati.

Milline muusika sinul tuju heaks teeb?

Karin Karu