Kirsti Timmeri salajane unistus

Meile kõigil on oma salajased unistused ja unistama peabki, see lisab elule värvi ja vürtsi. Kui keegi tuleks ja küsiks sinult täna: "Mis on see asi, mida sa kunagi teinud pole, aga kindlasti tahaksid?", siis mida sa talle vastaksid? Just sellise küsimuse esitas Buduaar Kirsti Timmerile.

Meile kõigil on oma salajased unistused ja unistama peabki, see lisab elule värvi ja vürtsi. Kui keegi tuleks ja küsiks sinult täna: “Mis on see asi, mida sa kunagi teinud pole, aga kindlasti tahaksid?”, siis mida sa talle vastaksid? Just sellise küsimuse esitas Buduaar Kirsti Timmerile.

Tuntud saatejuht ja raadiohääl Kirsti Timmer tunnistab, et see küsimus pani ta mõtlema. “Ma olen korduvalt olnud teleekraanil, kuid ma pole kunagi pidanud näitlejaametit! See võib päris huvitav tunduda. Ma arvan, et minu vastus ongi, et ma tahaksin kunagi Draamateatri laval mängida,” mõtiskleb Kirsti Timmer.

Teemal, mis on see asi, mida sa teinud pole, kuid kindlasti teha tahaksid, loe pikemalt juba Buduaari kevadnumbrist! Vastavad tuntud Eesti inimesed!

Karin Karu